Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się coś zrobić z weryfikacją ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Czy da się coś zrobić z weryfikacją ? (/Temat-Czy-da-sie-cos-zrobic-z-weryfikacja-61554)



Czy da się coś zrobić z weryfikacją ? - matimus - 01-12-2012 08:56

Witam mam taki problem ponieważ mam kilka $ na payzie ,ale niestety mam status "niezweryfikowany" .
Czy da się to jakoś załatwić nie posiadając karty kredytowej ani konta bankowego ?

Z góry dzięki !


RE: Czy da się coś zrobić z weryfikacją ? - yazir - 01-12-2012 09:03

Poświęć pare pln i kup sobie wirtualną kartę kredytową. Koszt 1zł. Plus 30 na weryfikacje które są Ci zwracane


RE: Czy da się coś zrobić z weryfikacją ? - matimus - 01-12-2012 09:08

(01-12-2012 09:03)yazir napisał(a):  Poświęć pare pln i kup sobie wirtualną kartę kredytową. Koszt 1zł. Plus 30 na weryfikacje które są Ci zwracane

Dzięki yazir .Jak widać znasz kilka przydatnych rzeczy.Dziękuję.
Tylko jak ją kupić skoro jak pisałem nie mam konta bankowego ,a żeby kupić tą kartę trzeba zrobić przelew ?


RE: Czy da się coś zrobić z weryfikacją ? - FeCra - 01-12-2012 13:58

Kup na allegro, a od przelewu jest Poczta


RE: Czy da się coś zrobić z weryfikacją ? - zarabiamwnecie - 01-12-2012 14:14

A nie możesz założyć darmowego konta w ING? I wtedy połączyć? Czy tak to Cię w końcu złapią.. i będziesz miał przesrane. A jak założysz konto w banku będzie na legalu.4


RE: Czy da się coś zrobić z weryfikacją ? - matimus - 13-12-2012 20:51

Mam problem z weryfikacją ponieważ pojawia mi się : Your account has been blocked from attempting any more credit card validation code submissions. Please contact Customer Support for assistance.

No to napisałem do supportu i odpisali mi :
Cytat:My name is Christopher from Payza. Thank you for your reply.

The amount you have provided does not match the amount that Payza charged your credit card.

If you have online banking, please provide us with a screenshot of your credit card statement indicating the validation code you have received. This will help us solve the issue.

Wiem że trzeba dać im zrzut ekranu z wyciągu z karty kredytowej wskazujący kod weryfikacyjny ,ale gdzie to jest nie wiem.Mam karte internetową w WBK.
Z góry dziękuje za pomoc.