Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube (/Temat-Sprzedam-HYTB-Mass-Uploader-YouTube-61543)

Strony: 1 2 3


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 06-12-2012 07:54

Tak jak już powiedziałem spoko mogę to zrobić ALE parę osób musi kupić tą wersję Sad Chodzi o to, że portfel świeci pustkami, a serwer kosztuje


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - Coristo - 07-12-2012 08:31

Dostałem program do recenzji. Program działa na wielu kontach.Filmik wysyłany jest z naszego dysku(Autor mówił ze wkrotce wprowadzi darmowy update w którym film będzie uploadowany na serwer programu a następnie na yt).Program na zabezpieczenie które gwarantuje odpalenie 1 licencji na 1 PC.Myślę że 5$ za taki program to odpowiednia cena. Prosty w użyciu program działający na API YT.


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 07-12-2012 08:33

Dzięki za recenzję Smile W następnym update będzie sporo zmian (min. to, że plik będzie wrzucany na serwer) oraz nowy system rozliczeń, ale więcej szczegółów dowiecie się wkrótce Smile Ps. polecam teraz kupić bota bo dzięki temu potem będziecie mieli bonusik Smile


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 13-12-2012 22:29

@odświeżam...


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - Scoobyx - 13-12-2012 23:24

Ten bot dalej działa? W tej nowej wersji youtube?
I nie odświeżaj co 2 dni. Jest to niezgodne z regulaminem forum... Undecided


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 15-12-2012 16:46

Tak bot dziala


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 23-12-2012 14:36

@odświeżam


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 28-12-2012 09:21

@Refresh


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 03-02-2013 00:21

@Refresh


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 09-02-2013 12:46

@refresh