Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube (/Temat-Sprzedam-HYTB-Mass-Uploader-YouTube-61543)

Strony: 1 2 3


[Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 30-11-2012 20:52

HYTB Mass Uploader

Program służący do masowego wrzucania filmików na YouTube.
Cena:
10$ 5$
Płatność: PayPal
SS: http://puu.sh/1w3lh
Zalety:
[] Łatwa obsługa
[] Mała cena
[] Zabezpieczenie na jeden komputer
[] Działający (Big Grin) upload

Zapraszam do kupna (czekam na prywatną wiadomość) Smile



RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 05-12-2012 11:59

@Refresh!


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - yazir - 05-12-2012 12:59

HeniutX ktoś kupił już tego bota? Bo z tego co wyszukałem to na innych forach w tym zagranicznych też zbytniego zainteresowania nim nie widziałem


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - dawid1305 - 05-12-2012 14:22

za 15$ zwykły bot który tylko uploaduje facepalm
To już za tą kwote można kupic bota który daje like / sub / coment / uploadfacepalmfacepalmfacepalmbekabekabeka


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 05-12-2012 14:25

Jak chcesz to prosze kup innego...
Nie pamiętam już gdzie ale ludzie szukali mass uploaderów i chcieli dawać nawet 40$ to zrobiłem i dałem za 15$, bo wygląd na razie jest jaki jest :<

Nikt niestety jeszcze nie kupił Sad


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - diabloo07 - 05-12-2012 18:05

Czy program uploaduje wykorzystując łącze użytkownika, czy przez serwer? Bo jeżeli przez łącze użytkownika, to uwierz, że nie takiego czegoś szukali ludzie o których mówisz - oni na pewno szukali uploadera, który ma łącze 100 Mbit/s.


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 05-12-2012 18:13

Eee nie za bardzo widzę sens czegoś takiego bo i tak użytkownik by musiał wrzucić film na serwer.
Ale pomyślę co się da zrobić może za jakiś czas wypuszczę takiego bota Wink jak na razie jest ten


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - m4rcin93 - 05-12-2012 18:46

Ten program wrzuca film prosto na YT czy najpierw na serwer,a potem na YT?


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - HeniutX - 05-12-2012 21:16

Prosto na YT. Nie nie zbieram też żadnych informacji o wrzucanych filmach Smile


RE: [Sprzedam] HYTB Mass Uploader - YouTube - diabloo07 - 06-12-2012 01:29

(05-12-2012 18:13)HeniutX napisał(a):  Eee nie za bardzo widzę sens czegoś takiego bo i tak użytkownik by musiał wrzucić film na serwer.
Ale pomyślę co się da zrobić może za jakiś czas wypuszczę takiego bota Wink jak na razie jest ten

To tylko dobra rada z mojej strony, bo wiem, że swoimi czasy ludzie dawali grube pieniądze właśnie za takie coś Wink lepiej wrzucić coś raz na serwer i potem w ciągu kilku sekund wrzucić to na 50 kont, niż wrzucać 50 razy ze swojego łącza.