Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie -początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestowanie -początek (/Temat-Inwestowanie-poczatek-61542)



Inwestowanie -początek - Trevor188 - 30-11-2012 19:44

Witam chciałbym dowiedzieć się jak i gdzie inwestować i po prostu chciałbym sobie przybliżyć ten termin oraz pojęcia związane z nim.
Nie dawno założyłem konta bankowe w pekao, więc już coś mam(<18lat).
O co chodzi w inwestowaniu jaka jest szansa na zysk ? Gdzie i za ile najlepiej inwestować?
Co potrzeba to tego ? -może być konto polskie bankowe?
Co to znaczy np. insant (wypłaty) oraz inne określenia?
Czytałem też trochę to widzę z tymi inwestycjami to ciągle są jakieś nowe stronki, ale nie które się sypią , jak taką stronkę nową znaleźć i dlaczego stronki się "sypią" po jakimś(krótkim) czasie?


RE: Inwestowanie -początek - tomazzi - 30-11-2012 19:50

do inwestowania przede wszystkim potrzebne są e-portwele, konto bankowe może już mieć 13-sto latek, niczym nie znanym nie zaskakujesz
najbardziej ( najniższe prowizje) polecam lr
instant znaczy to, że zlecasz wypłatę i od razu masz ją automatycznie na koncie
taki już jest ten dział i temat inwestowania - jedne stają się scamem czyli przestają płacić i na ich miejsce pojawiają się nowe
by być na bieżąco z programami wystarczy śledzić na bieżąco dział poświęcony inwestowaniu


RE: Inwestowanie -początek - Trevor188 - 30-11-2012 21:45

@Up
E-portfel to np. paypal tak?
PS:Ja mam konto bankowe w pekao za free Wink


RE: Inwestowanie -początek - tomazzi - 30-11-2012 21:49

a ja mam słonia za ogon bujanego w butelce
człowieku chwalisz się czy żalisz ? nikogo to nie interesuje gdzie ty masz konto a gdzie go nie masz
po takich tekstach to maxymalnie 15 lat bo zaimponować chcesz chodź za bardzo nie masz czym a na pewno mi nie zaimponujesz bo nie masz czym , może kolegom w twoim wieku to ci się uda

co do e-portwela to z paypal nie zrobisz żadnych inwestycji, hyip ich nie obsługują - trafi się jeden na x co obsługuje paypal

lr czyli libertyreserve - akceptują go wszystkie programy


RE: Inwestowanie -początek - Inwestor25 - 01-12-2012 00:39

moim zdaniem powinieneś najpierw zastanowić się czy:
1) chcesz zarabiać szybko czy możesz pozwolić sobie na zarobek w późniejszym czasie, a najpierw spokojne przygotowanie do biznesu internetowego
2) czy i ile możesz zainwestować na start
3) czy jesteś gotowy podjąć ryzyko czy wolisz bezpieczniejsze, a tym samym mniej dochodowe sposoby zarabiania
4) czy wiesz co mniej więcej Cię interesuje (forex, opcje binarne, bannery, klikanie w maile, piramidy finansowe, adsense, programy partnerskie np. lotto itd)

Całej wiedzy o milionach sposobów inwestowania nie zgłębisz. Powinieneś poczytać tu na forum opinie o różnych metodach - masz mnóstwo działów. Poczytaj, wybierz coś co Ci się podoba i wtedy dopytuj Smile