Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! (/Temat-afiliant-com-zarabiaj-ze-mna-nawet-16zl-h-61513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - cpr - 05-12-2012 14:16

Nie ma to jak multi.


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - Biras - 05-12-2012 14:25

Cześć Andro
1. ja zakładałem dla siebie i brata z jednego kompa - nie było problemu. Oni płacą za założone konta (ty, brat, ojciec, mama) - to jest zgodne z regulaminem.

2. wymaganie jest aby w ciagu 60 dni od założenia konta dokonać 1 płatności kartą - może być nawet na złotówkę w sklepie spożywczym. Wklejam ci pełny tekst z zasad programu:
"Wydawca wynagradzany będzie za każdą umowę o prowadzenie konta osobistego podpisaną przez użytkownika w ciągu 30 dni od wysłania wniosku internetowego. Dodatkowym warunkiem jest wykonanie przez użytkownika przynajmniej jednej płatności kartą wydaną do konta w ciągu 60 dni od podpisania umowy o konto."

3. To zależy od programu. W programie aliora piszą że :
"Wszystkie prowizje wprowadzane są do systemu z 2-dniowym opóźnieniem. Wynagrodzenie zostanie wypłacone zbiorczo za dany miesiąc, na podstawie wystawionego rachunku lub faktury."



4. tak - w ustawieniach się zaznacza czy masz firme vat czy jestes normalną osoba bez firmy


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - Andro - 05-12-2012 14:43

(05-12-2012 14:16)cpr napisał(a):  Nie ma to jak multi.

Albo mi się wydaje, albo w banku nie da się założyć multikonta ;-), pytanie dotyczące rodziny która np. dzieli się jednym komputerem, lub 3 komputerami dzielącymi się jednym łączem internetowym za pomocą routera i wi-fi

Cytat:Cześć Andro
1. ja zakładałem dla siebie i brata z jednego kompa - nie było problemu. Oni płacą za założone konta (ty, brat, ojciec, mama) - to jest zgodne z regulaminem.

2. wymaganie jest aby w ciagu 60 dni od założenia konta dokonać 1 płatności kartą - może być nawet na złotówkę w sklepie spożywczym. Wklejam ci pełny tekst z zasad programu:
"Wydawca wynagradzany będzie za każdą umowę o prowadzenie konta osobistego podpisaną przez użytkownika w ciągu 30 dni od wysłania wniosku internetowego. Dodatkowym warunkiem jest wykonanie przez użytkownika przynajmniej jednej płatności kartą wydaną do konta w ciągu 60 dni od podpisania umowy o konto."

3. To zależy od programu. W programie aliora piszą że :
"Wszystkie prowizje wprowadzane są do systemu z 2-dniowym opóźnieniem. Wynagrodzenie zostanie wypłacone zbiorczo za dany miesiąc, na podstawie wystawionego rachunku lub faktury."



4. tak - w ustawieniach się zaznacza czy masz firme vat czy jestes normalną osoba bez firmy
Dziękuję za wyjaśnienie
Czyli wymagania są te same co w ebrokerpartner, z tym że tutaj o kilkanaście zł wyższa prowizja, sam posiadam w Aliorze konto i przy ich warunkach nie powinno być problemów z rekomendacją :-)


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - Biras - 05-12-2012 14:47

Dokładnie, konto samo się rekomenduje. Dla mnie super jest ten cashback 5%, który działa także przy zakupach na allegro (już pytałem w aliorze).
Moi rodzice już sie zgodzili więc im też założę konta, a następnie zacznę namawiać wujków Smile


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - Tiger04 - 05-12-2012 15:26

[Obrazek: nvzq0n1r91fl.jpg]

Ciekawe ile z tego mi zaakceptują Sad


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - mmichal013 - 05-12-2012 16:18

(05-12-2012 15:26)Tiger04 napisał(a):  [Obrazek: nvzq0n1r91fl.jpg]

Ciekawe ile z tego mi zaakceptują Sad

A ile ci do tej pory odrzucili ?


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - Tiger04 - 05-12-2012 16:21

^Up narazie nic mi nie odrzucali (tak mi się wydaje)


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - djmurek - 05-12-2012 17:43

Narazie zaakceptowali CI 6zl. Pewnie zarobione w programach PPL, które maja krotszy okres walidacji.

PS. Ładna sumka Smile


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - Shadecaster2 - 05-12-2012 17:46

kliki z zagranicy też akceptują?


Odp: RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - mmichal013 - 05-12-2012 17:50

(05-12-2012 17:43)djmurek napisał(a):  Narazie zaakceptowali CI 6zl. Pewnie zarobione w programach PPL, które maja krotszy okres walidacji.

PS. Ładna sumka Smile

A ta sumka jeszcze lepiej będzie wyglądała na koncie Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2