Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! (/Temat-afiliant-com-zarabiaj-ze-mna-nawet-16zl-h-61513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - Biras - 09-01-2013 13:14

Hej.
napisałeś "każda z innego IP gdyż zlecałem je osobnym osobą" - Czy WoT pozwala na zlecanie innym osobom wykonywania akcji, czyli płacenia za rejestracje w WoT? Chyba nie.

Mlekoju - najlepiej wyjdziesz na tym co ja - czyli zakładanie konta w alior sync. Założyłem dla siebie konto i dostałem 50zł. Zakładałem dla bliskich i za każdego dostawałem kolejne 50zł. Żeby było jasne - dla rodziny zakładałem konta prawdziwe, normalnie ich używają, a nie jakieś udawane konta.


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - rozekrr - 09-01-2013 13:20

To chyba logiczne - NIE MASZ WYPŁATY Jerk2


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - mlekoju - 09-01-2013 16:16

Cytat:Hej.
napisałeś "każda z innego IP gdyż zlecałem je osobnym osobą" - Czy WoT pozwala na zlecanie innym osobom wykonywania akcji, czyli płacenia za rejestracje w WoT? Chyba nie.

Można było normalnie. Wszystkie zasady każdego programu zawsze przestrzegałem. Nie umieszczałem stron na niedozwolonych obszarach itp. Więc nie wiem skąd ban. Wciąż nie dostałem odpowiedzi od supportu niestety.


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - surfer0700 - 09-01-2013 16:38

(08-01-2013 20:08)mlekoju napisał(a):  Właśnie jest podpis, że za zweryfikowany formularz jest taka kwota, a za wzięcie pożyczki przez poleconą osobę jest osobna kwota. Więc nie wiem dlaczego miało by nie zaliczać.

No to spróbuj na tym zarobić i podziel się efektami. Ja zarabiam na leadach od roku, i z providentem miałem już do czynienia. Miałem zarobić 2000 złotych, a jak przyszło co do czego, to zarobiłem 50.
Strata czasu.


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - Biras - 09-01-2013 22:52

(09-01-2013 16:16)mlekoju napisał(a):  Można było normalnie. Wszystkie zasady każdego programu zawsze przestrzegałem. Nie umieszczałem stron na niedozwolonych obszarach itp. Więc nie wiem skąd ban. Wciąż nie dostałem odpowiedzi od supportu niestety.

No pisałeś że zleciłeś różnym osobom te 30 leadów. Jesli z innymi programami robiłeś podobnie to zapewne wykryli i za to cie zbanowali. Na takie "zlecanie" pozwalają tylko niektóre programy - np. Alior sync.


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - mlekoju - 07-03-2013 22:42

Chciałbym się Was spytać jak to jest z wypłatą z afilant? Mam prowizja aktualna 140 zł.
Jak zlecić teraz wypłatę bo nie mogę do tego dojść ;/ Czy to jeszcze musisz przejść jakąś weryfikację?


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - gelmen - 12-03-2013 23:32

@Up
To ma być śmieszne, czy lubisz sobie nabić posty ?
EDIT: bysior usunął post.


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - bysior19 - 13-03-2013 15:45

Witam,

jestem ciekawy czy autor tematu nadal na tym zarabiaTongue


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - Xzibin - 25-03-2013 16:10

Ściema kompletna nie polecam serwisu. W ciągu 5 dni zarobiłem 58,80zł wg ich zasad tzn przestrzegałem regulaminu i mnie odrzucili nagle z każdego programu i zabrali całą prowizje potencjalną


RE: afiliant.com - zarabiaj ze mną nawet 16zł/h! - alfonsPL - 17-06-2015 16:54

Warto tutaj zarabiać? Kręcą przy zliczaniu leadów?