Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja telefoniczna facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Weryfikacja telefoniczna facebook (/Temat-Weryfikacja-telefoniczna-facebook-61472)

Strony: 1 2


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - szybkikwit - 19-02-2013 22:54

A wiecie może czy idzie jakoś obejść weryfikacje tylko tą że rozpoznajesz foty znajomych ?


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - mrskower - 30-04-2014 08:53

witam , mam pytanie w jaki sposób mógłbym zakładac szybko konta na facebooku? mam trashmail który generuje maile ale ząłoze 2 konta na face i blokuje i pisze checkpoint i weryfikacja teelfoniczna. Potrzebuje 250kont pomożecie? nie wiem o co chodzi z tym tora. Pilne !


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - janochaarek31 - 30-04-2014 10:54

Witam, mam pytanie chce założyć gmaila i ciągle mi wyskakuje zweryfikuj swoje konto. Nie chce podawać nr tel bo to konto fikcyjne. Można to jakoś obejść? Tryb incognito w chrome nie działa.


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - 8gruzin8 - 22-08-2014 12:03

(19-02-2013 22:54)szybkikwit napisał(a):  A wiecie może czy idzie jakoś obejść weryfikacje tylko tą że rozpoznajesz foty znajomych ?

Moge Ci to zrobić. Pisz na PW.Dogadamy się.


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - damianus627 - 22-08-2014 12:08

Odkopujesz stary temat i nawet nie patrzysz kiedy cytowany post był napisany...


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - LisekCbr - 23-08-2014 17:43

Co to jest "Tora"?


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - 8gruzin8 - 23-08-2014 18:50

(22-08-2014 12:08)damianus627 napisał(a):  Odkopujesz stary temat i nawet nie patrzysz kiedy cytowany post był napisany...

może chłopak jeszcze konto ma do dziś przez to zablokowane - co w tym złego, że po takim czasie się odezwałem. Zresztą proponuję oblokowania za darmo ( za reputy lub gold), może ktoś z zablokowanym kontem trafi na ten temat i mu pomogę.

(23-08-2014 17:43)LisekCbr napisał(a):  Co to jest "Tora"?

Taki film był kiedyś Tora! Tora! Tora!
http://www.filmweb.pl/film/Tora%21+Tora%21+Tora%21-1970-11143

A tak poważniej to jest to taka "przeglądarka" do działania w sieci w sposób anonimowy. Współpracuje z mozillą i ukrywa twoje dane w sieci podczas surfowania.
Do sciągnięcia tu : http://sh.st/tYSWm


Weryfikacja telefoniczna facebook - daniel42na - 24-08-2014 11:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.