Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja telefoniczna facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Weryfikacja telefoniczna facebook (/Temat-Weryfikacja-telefoniczna-facebook-61472)

Strony: 1 2


Weryfikacja telefoniczna facebook - HAUKA - 29-11-2012 13:13

Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, a jeśli nie to przenieście po prostu Wink Otóż zastanawia mnie jak ominąć weryfikację na fejsie. W sensie, czy może jakimś serwisem z numerami telefonów (textnow nie działa), albo jakieś rozważniejsze korzystanie by to ominąć


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - spkawn - 29-11-2012 16:44

Hm. Przy dobrych wiatrach to tak 30 kont w 1,5 godziny ostatnio zrobiłem. I to bez żadnej weryfikacji, jedynie przez maila, nie wiem od czego to zależy. Robiłem to poprzez jakiś trashmail i tora. :-D


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - tyczka1996 - 17-12-2012 17:03

i co daje te trashmail i tora? nic robiłem tak i trzeba nadal ta weryfikacje.


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - xJAmaTOx - 17-12-2012 18:27

Hm.. Można spróbować: http://www.pinger.com/tfw/


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - aero2 - 17-12-2012 18:51

tyczka1996, wyczyść wszystkie ciasteczka i historie Facebook z przeglądarki.


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - bolo9797 - 17-12-2012 22:26

Ale jak juz zrobiles 1 konto przez tora to musisz kliknac zmien osobowosc czy cos takiego i wtedy kolejne robic.


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - PijanyDrwal - 30-01-2013 15:56

mam duzo numerow komorek, uzywanych po 1-2 dni gora
moga sie przydac do aktywacji kont na fb czy innych fotkach

nie mam pomyslu jak na tym zarobic i jak to zautomatyzowac


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - surfer0700 - 30-01-2013 16:40

(29-11-2012 16:44)spkawn napisał(a):  Hm. Przy dobrych wiatrach to tak 30 kont w 1,5 godziny ostatnio zrobiłem. I to bez żadnej weryfikacji, jedynie przez maila, nie wiem od czego to zależy. Robiłem to poprzez jakiś trashmail i tora. :-D

To chyba nie zapraszałeś znajomych... I nie wierzę w te 30 kont...
Weryfikacja na FB aktywuje się przy zapraszaniu znajomych z nowego konta, zwłaszcza "masowym" zapraszaniu. Poza tym jeżeli z jednego kompa robisz konta bez miany IP itd. to weryfikacja będzie na pewno.


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - HAUKA - 01-02-2013 22:00

Nie mówi że zapraszał i mówi że korzystał z tora więc nie przez 1 ip Tongue


RE: Weryfikacja telefoniczna facebook - propov - 18-02-2013 22:55

Jeśli miałbyś telefon w Play, to możesz sobie aktywować na jakiś czas dodatkowy numer telefonu przypisany do twojego obecnego, wystarczy poszukać na stronie i tam jest wszystko opisane, to jest ciekawe rozwiązanie i bardzo przydatne w takich przypadkach