Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie YT? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pozycjonowanie YT? (/Temat-Pozycjonowanie-YT-61430)



Pozycjonowanie YT? - HAUKA - 28-11-2012 12:28

Otóż niedawno zacząłem swoją przygodę z PPA. Szukam kogoś kto mógłby mi opisać tajniki pozycjonowania, bo np. wczoraj dodałem filmiki, i alboo są tak daleko że aż nie chce się szukać, lub 4-5 strona. Może mógłby ktoś mi poradzić a propos tego? Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam na PW.


RE: Pozycjonowanie YT? - smail000 - 28-11-2012 14:15

Odpowiednie tagi, nabijanie wyświetleń, łapek (lecz nie do przesady), 3-4 komentarze. to wszystko.

Dla przykładu film wrzuciłem wczoraj po wrzuceniu był na 6 stronie, a po dodaniu komentarza kilku łapek, nabiciu kilku wyś. i poprawieniu tagów na odpowiednie jest widoczny na pierwszej stronie Wink jak chcesz wiedzieć więcej szczegółów pisz do mnie na GG 12994106


RE: Pozycjonowanie YT? - daniel42na - 28-11-2012 14:48

Zapraszam po wyświelenia Cool
http://zarabiam.com/Temat-NAJTANSZE-Wyswietlenia-youtube-60915


RE: Pozycjonowanie YT? - HAUKA - 28-11-2012 20:30

nie chodzi mi o wyświetlenia Wink od tego mam boty, chodzi o samą pozycję Wink


RE: Pozycjonowanie YT? - Nikodemsky - 03-12-2012 14:22

Jakiś czas temu pisałem trochę na ten temat, być może przyda się:
http://zarabiam.com/Temat-Co-wplywa-na-pozycjonowanie-filmiku-na-YT-51776?pid=400624#pid400624


RE: Pozycjonowanie YT? - motorola1212 - 05-12-2012 17:39

Najważniejsze są odpowiednie tagi ,wyświetlenia nabijesz sobie botami lub czym tam chcesz, łapki w górę. Ważne są też komentarze. Ale nie zrób takiego błędu, że filmik masz np. 5 min a na nim już 3 komentarze jeden po drugim (np. po minucie) Nie spiesz się z początku z ich dodawaniem. Staraj się je robić bardzo nieregularnie i o całkiem innej kompozycji zdaniowej ponieważ tak zdobędziesz zaufanie i ludzie będą pobierali twoje pliki.
Ktoś mi mówił, że przy pozycjonowaniu filmu dużą rolę odgrywają także niezaakceptowane komentarze(czekające w kolejce na zatwierdzenie). Nie wiem czy to prawda ale nie zaszkodzi kilka tych komentarzy mieć.


RE: Pozycjonowanie YT? - HAUKA - 06-12-2012 21:29

nie, no, ludzie, tragedia po prostu. usunęli mi konto z filmikiem, na którym najwięcej zarabiałem, dziś dodałem to samo, wyświetlenia, łapki, komentarze na niepublicznym, uypubliczniłem, wyszedłem na 2 godziny z domu i znowu jakiś baran zgłosił Sad ale nie o to chodzi. mam kilka filmików, ale nie mogą się przebić coś do czołówki


RE: Pozycjonowanie YT? - daniel42na - 06-12-2012 21:37

Takie życie. Popatrz ile w samej Polsce jest userów PPA, codziennie wylatuje masa filmików z YT.
Świeże filmy z świeżych kont po zgłoszeniu z kategorii "spam" banowane są przez nich pewnie nawet bez sprawdzania.
Jeśli jest konkurencja spróbuj wyróżnić swój film tytułem i miniaturką, co na pewno wpłynie na ilość wyświetleń.
Spróbuj najpierw dobrze nabić film niepubliczny albo bez żadnych linków w opisie, potem sprawdzać jego pozycje w wynikach wyszukiwania - kombinując jednocześnie z tytułem, opisem i tagami.


RE: Pozycjonowanie YT? - Nikodemsky - 06-12-2012 21:52

(06-12-2012 21:29)HAUKA napisał(a):  nie, no, ludzie, tragedia po prostu. usunęli mi konto z filmikiem, na którym najwięcej zarabiałem, dziś dodałem to samo, wyświetlenia, łapki, komentarze na niepublicznym, uypubliczniłem, wyszedłem na 2 godziny z domu i znowu jakiś baran zgłosił Sad ale nie o to chodzi. mam kilka filmików, ale nie mogą się przebić coś do czołówki

Jeśli dodajesz pod tą samą frazą/tytułem to bany będą lecieć nonstop - taka niestety jest konkurencja, świeże filmiki jest łatwo sflagować, ciężej te, które już trochę na YT siedzą - oczywiście ilość łapek, "nieszablonowych" komentarzy oraz wyświetleń też ma znaczenie - ale ze wszystkim należy naprawdę uważać. Prawdopodobnie nisza w której się poruszasz jest mocno oblegana, więc również warto pomyśleć o alternatywach promowania - typu inne serwisy z filmikami czy własny, dobrze wypozycjonowany blog(najlepiej nie na blogspocie).


RE: Pozycjonowanie YT? - HAUKA - 06-12-2012 22:57

(06-12-2012 21:52)Nikodemsky napisał(a):  Jeśli dodajesz pod tą samą frazą/tytułem to bany będą lecieć nonstop - taka niestety jest konkurencja, świeże filmiki jest łatwo sflagować, ciężej te, które już trochę na YT siedzą - oczywiście ilość łapek, "nieszablonowych" komentarzy oraz wyświetleń też ma znaczenie - ale ze wszystkim należy naprawdę uważać. Prawdopodobnie nisza w której się poruszasz jest mocno oblegana, więc również warto pomyśleć o alternatywach promowania - typu inne serwisy z filmikami czy własny, dobrze wypozycjonowany blog(najlepiej nie na blogspocie).

Errr... no modyfikuję tytuł nieco, tagi z adwords biorę. nabijam wyświetlenia, łapki i komentarze (kilka widocznych, większość tych ocZekujących na zaakceptowanie). Blog posiadam, tfu.... stronę na wordpressie z domeną .com, wypozycjonowaną troszeczkę przez wtyczkę SEO do wordpressa. A propos innych serwisów to co z tego że uploaduje dajmy na to na dailymotion i vimeo jak serio nic stamtąd nie idzie? na dailymotion nabije sobie 250 wyświetleń przez odświeżanie, dam tagi jak na yt i pies z kulawą nawet tam nie zajrzy niestety. Na Vimeo w ogóle nie wiem jak wyświetlenia nabijać, nie mówiąc o metacafe na przykład.