Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły (/Temat-GieldaTekstow-pl-Unikalne-artykuly-61411)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły - Bandaid - 03-06-2013 18:31

Zarabia ktoś? Bo serwis wygląda bardzo fajnie. Szkoda tylko, że chciałbym zarabiać na zleceniach ale nigdy nie ma nowych Sad Nawet 'zasubskrybowałem' ale i tak nie dostałem ani jednego maila o jakimś aktywnym zleceniu....


RE: GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły - Mksuzi - 04-06-2013 19:34

Z ciekawości się tam zarejestrowałem i przyjąłem dwa zlecenia.

Więc tak:

1. Serwis ładnie zrobiony wszystko gra.
2. Ceny za zlecenia są tak śmieszne, że to przechodzi ludzkie pojęcie.
Za artykuł dotyczący np motopompy oraz filtrów motorowych, ktoś chciał dać 2 zl za 2000 znaków. Jakiś kamikadze to przyjął.

Na dodatek od tego 2 zł trzeba odjąć około 30% na podatki (dochodowy oraz VAT)
3. Zazwyczaj od dostania powiadomienia o zleceniu mamy 5-10 sekund na wejście w link, zalogowanie się do serwisu, przeczytanie zlecenia oraz jego przyjęcie. Ludzie tam wchodzą i przyjmują od razu zlecenia bez czytania. Ludzi kupę, a zleceń około 2-3 dziennie po cenach dla murzynów.
4. W momencie przyjęcia zlecenia z twoje konta pobierana jest jakiś procent od kwoty, którą możesz uzyskać na zaleceniu. Także osoby, które myślą, że się zalogują i od razu będą mogły przyjmować zlecenia, mylą się. Muszą najpierw wpłacić kasę na serwis, żeby móc przyjmować zlecenia.


RE: GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły - Mksuzi - 11-06-2013 00:39

Dziś chciałem wypłacić uzbierane pieniądze z tego serwisu. To co dostałem w odpowiedzi przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Na stronie pisało, że netto zarobiłem 49,90 zł. Wypłata minimalna to 50 zł i za cholerę nie zgadzają się na jednorazowe umorzenie 10 gr. Luz.

Więc mówię wypłacę sobie 10 zł, które wpłaciłem po to aby móc przyjmować zlecenia. Dostałem taką oto wiadomość.
Cytat:Aby wypłacić kwotę wpłaconą należy przesłać do nas dane do przelewu - koszt wypłaty pieniędzy wpłaconych to 10zł brutto

Czyli wychodzi na to, że ja im te pieniążki dałem za darmo. Czy piszą o tym, że pobierają taką opłatę? Oczywiście nie ma tego nigdzie na widoku. W regulaminie też się tego nie dopatrzyłem - nie czytałem go uważnie, więc może tam coś jest.

Już nigdy w życiu nie podejmę się żadnego zlecenia pośredniczego. Pośrednictwo to najgorsze gówno jakie tylko może być. A serwis gieldatekstow.pl jest najgorszym tworem niszczącym rynek copywriterski w całej sieci.

Kompletnie nie widzę w nim żadnych plusów.

ODRADZAM!


RE: GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły - Madroxx - 11-06-2013 13:27

(11-06-2013 00:39)Mksuzi napisał(a):  Dziś chciałem wypłacić uzbierane pieniądze z tego serwisu. To co dostałem w odpowiedzi przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Na stronie pisało, że netto zarobiłem 49,90 zł. Wypłata minimalna to 50 zł i za cholerę nie zgadzają się na jednorazowe umorzenie 10 gr. Luz.

Więc mówię wypłacę sobie 10 zł, które wpłaciłem po to aby móc przyjmować zlecenia. Dostałem taką oto wiadomość.
Cytat:Aby wypłacić kwotę wpłaconą należy przesłać do nas dane do przelewu - koszt wypłaty pieniędzy wpłaconych to 10zł brutto

Czyli wychodzi na to, że ja im te pieniążki dałem za darmo. Czy piszą o tym, że pobierają taką opłatę? Oczywiście nie ma tego nigdzie na widoku. W regulaminie też się tego nie dopatrzyłem - nie czytałem go uważnie, więc może tam coś jest.

Już nigdy w życiu nie podejmę się żadnego zlecenia pośredniczego. Pośrednictwo to najgorsze gówno jakie tylko może być. A serwis gieldatekstow.pl jest najgorszym tworem niszczącym rynek copywriterski w całej sieci.

Kompletnie nie widzę w nim żadnych plusów.

ODRADZAM!

To co napisałeś jest KŁAMSTWEM - w serwisie zarobiłeś tylko 10.40 PLN, a nie jak twierdzisz 49.90 PLN.

Odnośnie wpłaconych pieniędzy - zgodnie z punktem 5.16 regulaminu serwisu, który został przez Ciebie zaakceptowany "Autor nie ma możliwości wypłacenia środków otrzymanych w formie bonusu oraz tych, którymi zasilił swoje konto". Więc w tym momencie nie mógłbyś wypłacić żandych środków, które zostały wpłacone.

Wkrótce jednak zostanie to zmienione i będzie możliwość wypłaty środków wpłaconych za jednorazową opłatą 10zł. Dlatego jeszcze nigdzie nie ma o tym informacji.


RE: GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły - Narodowiec1920 - 18-06-2013 11:26

Wreszcie mi coś zweyfikowali ;_; 10zł - 2000 znaków. Więcej nie wycisnąłem. Zobacze co z tego będzie


RE: GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły - 4expage - 20-06-2013 10:31

i jak ? Co z tego jest?


RE: GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły - Madroxx - 02-12-2013 23:18

[Obrazek: slider-6.png]



RE: GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły - Madroxx - 21-01-2014 19:55

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z dniem 28.01.2014r. GiełdaTekstów kończy swoją działalność !

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://gieldatekstow.pl/strony/29,gieldatekstow-konczy-swoja-dzialalnosc.html

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem serwisu GiełdaTekstów, możesz złożyć swoją ofertę do dnia 28 luty 2014r

Z poważaniem,
Administracja serwisu GiełdaTekstów.pl


RE: GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły - pull - 23-01-2014 00:47

Kurcze szkoda bo szukałem właśnie czegoś podobnego


RE: GiełdaTekstow.pl - Unikalne artykuły - DarkKiller - 23-01-2014 16:05

No niestety zakończyła swoją działalność też dostałem takiego emaila