Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czasochłonny sposób na nagrodę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czasochłonny sposób na nagrodę (/Temat-Czasochlonny-sposob-na-nagrode-61338)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - JohnTayds - 31-12-2012 10:25

(31-12-2012 02:25)Deakron69 napisał(a):  Niedawno sam obróciłem w jeden weekend 1.000.000 w ok.6.500.000 pkt i zleciłem wypłatę, potem napisał do mnie support i poprosił o skan dowodu z dwóch stron, wysłałem im skan i nazajutrz otrzymałem odpowiedź że nie dostanę pieniędzy ponieważ na moim IP były zarejestrowane 2 konta (grał także mój brat) więc wszystkie punkty przepadły. Wasz pomysł z tworzeniem miliona kont mija się z celem ponieważ nie można u nich tworzyć nawet dwóch kont z jednego IP. Przy wypłacie podacie im swój nick a oni was sprawdzą i odejmą wszystkie punkty. Przy zakupie konta VIP tego nie sprawdzają ale gdy zamawiacie już jakąkolwiek inną nagrodę to to sprawdzą.

Ok, dobrze, że napisałeś. Ale ja mimo wszystko wolę to sprawdzić, gdyż na forum są osoby, którym tym sposobem udało się zrobić wypłatę. Nabijały trochę punktów przez reflinka, potem grały... I powiedzmy z 300 poleconymi dostawali upragnioną nagrodę-wypłatę.

Ja wciąż czekam na odzew w sprawie nagrody, więc będe jeszcze informował.


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - gregry608 - 31-12-2012 11:14

ciekma A co z twoim VIP-em ?


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - JohnTayds - 01-01-2013 22:14

Sprawdźcie swoje e-maile! Naprawdę warto:

Cytat:Happy new year from all staff at Beticious.com! In 2013, we will keep covering all your favourite sports game and offer you a lot of fun and excitement. Thank you all for participating and playing at Beticious.com.

Do you want more points at start of New Year? Click here and win up to 250,000 points with our random Bonuses!

Make sure you like our fan page and follow us on Twitter for news and special offers.

Cheers,

Beticious.com Team

Za samo kliknięcie w CLICK otrzymałem 198399 punktów. Dowód? Screen:

[Obrazek: betf.jpg]

Warto chyba także kliknąć w linki otrzymane na e-maile swoich refów (o ile jakieś zapisaliście lub pamiętacie). Zawsze możecie to jeszcze sprawdzić:
1. Wejść na stronę główną betocious i zalogować się.
2. Kliknąć w swój nick, w lewym górnym rogu obok ,,Hello".
3. Rozwinąć listę w zakładce ,,refferals"

Szczęśliwego Nowego Roku!


+

Cytat:Niedawno sam obróciłem w jeden weekend 1.000.000 w ok.6.500.000 pkt i zleciłem wypłatę, potem napisał do mnie support i poprosił o skan dowodu z dwóch stron, wysłałem im skan i nazajutrz otrzymałem odpowiedź że nie dostanę pieniędzy ponieważ na moim IP były zarejestrowane 2 konta (grał także mój brat) więc wszystkie punkty przepadły. Wasz pomysł z tworzeniem miliona kont mija się z celem ponieważ nie można u nich tworzyć nawet dwóch kont z jednego IP. Przy wypłacie podacie im swój nick a oni was sprawdzą i odejmą wszystkie punkty. Przy zakupie konta VIP tego nie sprawdzają ale gdy zamawiacie już jakąkolwiek inną nagrodę to to sprawdzą.

Jeżeli to okazałoby się prawdą... Jest pewien sposób. Swoje konto zakładamy u kolegi, w bibliotece, kafejce, wujka Staszka...

A punkty za refy nabijamy u siebie w domu.

I tym sposobem IP się zgadza - należy do kumpla. A refy są z innego IP. Tylko trzeba pilnować żeby nie wejść na swoje konto IP od refów. Najlepiej mieć do tego zaufaną osobę (kumpla!), która na prośbę sprawdzi jaki jest nasz stan punktowy, obstawi pewniaka etc.


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - AbC1995 - 01-01-2013 22:41

Zgadza się!
Dostałem te punkty i już są u mnie na kącie Wink

[Obrazek: betv.jpg]

Co to tych refów, jeśli masz dużo nieaktywnych albo dużo z tym samym IP(nie musi być Twoje) również nagrody Ci nie dadzą.


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - bios - 01-01-2013 22:47

Mi nie przyszło Sad


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - AbC1995 - 01-01-2013 22:48

Może jeszcze dojdzie Wink


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - JohnTayds - 01-01-2013 22:52

(01-01-2013 22:41)AbC1995 napisał(a):  Co to tych refów, jeśli masz dużo nieaktywnych albo dużo z tym samym IP(nie musi być Twoje) również nagrody Ci nie dadzą.

Nie ma co do tego jednak pewności. Tak jak nie jest jeszcze pewne, że na bezpośrednim jednym IP nie akceptują nagród. Przekonam się na własnej skórze.

I wydaje mi się, że jeśli mieliby już coś sprawdzać to jedynie IP osoby wnoszącej o nagrodę, a nie całą masę refów.

Jednak... czas pokaże!

Korzystając z okazji - Wszystkiego najlepszego w 2013!


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - ciekma - 02-01-2013 20:28

Kurde szkoda że nie zajrzałem tu wcześniej. Co do mojego VIPa za zwykłe punkty to jeszcze nie przyznany ale może dlatego że zamówiłem go w piątek przed nowym rokiem.

Ale jeśli to prawda z tymi IP to nie ma sensu chyba żebym dalej się w to bawił. Mam 700 poleconych więc jak zobaczą że 3/4 jest z tego samego IP (mojego) to na pewno nie dadzą wygranej. A taką miałem nadzieję...


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - AbC1995 - 03-01-2013 14:44

Nie ma opcji byś ją otrzymał Wink
ja miałem 100 i już mi wycofali ;D


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - gregry608 - 07-01-2013 21:39

I co, nie opłaca się zbierać punktów tą metodą, nie dadzą VIP-a, a potem nagrody ?