Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czasochłonny sposób na nagrodę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czasochłonny sposób na nagrodę (/Temat-Czasochlonny-sposob-na-nagrode-61338)

Strony: 1 2 3 4


Czasochłonny sposób na nagrodę - JohnTayds - 25-11-2012 20:51

Witam! Trudno nazwać to poradnikiem, bo każda osoba znająca podstawy działania tego serwisu zna rzeczy, które tutaj opiszę. Jednak - nie zaszkodzi napisać co i jak.

Beticious jest serwisem bukmacherskim na punkty, bez wkładu pieniężnego (oczywiście dla chętnych z nadmiarem pieniędzy - można kupować konta VIP)

1. Zakładamy konto na beticious ze swoimi prawdziwymi danymi. Można także logować się nań przez fejsa.

ref link -> http://www.beticious.com/en/register?ref=JohnTayds
czysty link -> http://www.beticious.com/en/

Za samą rejestrację dostajemy 10 000 punktów. Na dobry początek.

2. Za każdego poleconego otrzymujemy 5 000 punktów + 20% jego zysków (Maksymalnie jednak możemy dostać z refa 5 000 punktów za rejestrację i 10 000 punktów jako % z zysków. Po osiągnięciu 10 000 punktów przestajemy czerpać z zyski polecenia).

Nagrody do polski, aktualne na 25.11.2012 to:
[Obrazek: bet1e.jpg]

Wcześniej widziałem także przelewy na paypal, jednak nie mogę tego potwierdzić screenami - możecie mi wierzyć na słowo, bo nagrody raz na jakiś czas ulegają zmianie.

Jaki jest sposób? Czasochłonny, ale warto spróbować.

Wybierzmy jedną nagrodę, np. Nintendo Wii + Wii Sports za 25.000.000 punktów. Jak je zdobyć?

25 000 000 - 10 000 (za rejestrację) = 24 990 000 punktów
Za każdego refa dostajemy 5 000 punktów, co za tym idzie?
Potrzebujemy 4998 refów żeby wygrać.

Zgodzę się - to sporo. Ale jest to sposób na zdobycie nintendo wii za (prawie) darmo! Jest to wersja najbardziej czasochłonna. Zawsze można liczyć na to, że nasi refowie będą grali i zyskamy od nich dodatkowo 10k. Można także ugrać 1 milion punktów i rozegrać je, aż do wygranej.

3. Jak zakładać konta?
Warto ustawić sobie na jakiś skrótach (np. w Operze CTRL + 1, CTRL + 2 etc.) strony...

1) Z naszym refem
2) Fakemailgenerator.com

To po kolei.

1. Wylogowujemy się ze swojego konta i wchodzimy na ref-link

2. W drugiej karcie otwieramy fakemailgenerator.com i wybieramy opcję ,,dayrep.com" (opcja teleworm nie jest akceptowana podczas rejestracji; podobnie jak strony koszownik, yopmail)

[Obrazek: bet2o.jpg]

3. Klikamy na COPY i wklejamy adres e-mail do rejestracji, przy okazji wykorzystując go do wypełnienia pozostałych rubryk; tworząc proste hasło pokroju qwerty

[Obrazek: bet3g.jpg]

4. Czekamy chwilę aż na e-mailu pojawi się link aktywacyjny

[Obrazek: bet4.jpg]

5. Klikamy w doń; winno nas przenieść na stronkę beticious z takim komunikatem:

[Obrazek: bet4a.jpg]

6. Żeby punkty zostały dodane trzeba jeszcze zalogować się na konto refa, wpisujemy więc dane:

[Obrazek: bet5v.jpg]

7. Ekranem powitalnym zawsze jest info o koncie VIP

[Obrazek: bet6.jpg]

8. 5 tysięcy punktów zostało dodane do naszego właściwego konta, o czym zostaniemy poinformowani drogą e-mailową

[Obrazek: bet7.jpg]

* Warto zainwestować całe pieniądze z refa w jakiś zakład, bo dostajemy z niego % zysku *

Przy niezłej wprawie jedno konto robi się w około 1 minutę. Jak to wygląda w większej skali? Do nintendoo brakuje nam 4998 refów.
4998 x 1 minuta = 4998 minut
4998 minuty : 60 = 83,3

Potrzeba około 84 godzin rejestrowania się w koło, żeby dostać ,,za nic" Nintendoo Wii z sportowymi grami.

OCZYWIŚCIE można ugrać 50 tysięcy punktów i potem nimi grać. Wybór należy do was, ja przedstawiłem jedną z możliwości

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO!
Do odebrania nagrody potrzebny jest VIP, który kosztuje pieniądze.
Jakie są jego zalety?

Więcej zakładów, dostęp do zakładów VIP, większe nagrody za refa, który kupi VIPA, większa kasa na start, 100 000 za samo dołączenie do VIP.
Na szczęście można go zarobić robiąc oferty (sponsorpay)

Dostajemy jeden kredyt VIP za 40 000 punktów zdobytych z robienia ofert (niektóre są po 10-15 k, ale mi wchodziły tylko takie do 3 tysięcy punktów)

Inną możliwością jest rejestracja w jakimś serwisie bukmacherskim i wpłacenie sporej sumy pieniędzy (50-100 $) lub polecenie z refa użytkowika, który kupi konto VIP (za niego dostajemy 2 VIPy)


W razie pytań - zapraszam na PW! Dowody otrzymania nagród?
Nie mam, bo nie wygrałem. Ale z refów zyskałem około 900 000 punktów (bez bana, które szybko utraciłem obstawiając). Serwis raczej pewny i sprawdzony - nie wygląda na scam, jest nieźle rozwinięty. No i na forum jest kilku użytkowników, którzy wypłacali po 50$.

Powtórzę raz jeszcze... Jest to tylko omówienie logicznego, prostego sposobu. Możecie pisać, że się nie opłaca, że można łatwiej i szybciej zarobić na nintendoo, tudzież zarobić 50$ (6.250.000 punktów - 21 godzin). Ok, zgodzę się. Ale tak też się da! Można przez miesiąc poświęcić godzinę dziennie i spokojnie uzbierać 50$.

ref link -> http://www.beticious.com/en/register?ref=JohnTayds
czysty link -> http://www.beticious.com/en/


Odp: Czasochłonny sposób na nagrodę - Scoobyx - 25-11-2012 21:21

Ja jak mamy 10k polecam obstawiać na najlepsze kursy np. 3.00. Ja wygrałem tak prawie 200k. A później robić takie coś. Ale to i tak dużo roboty. Jeśli ktoś jest cierpliwy to niech robi Smile

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - dawwoj91 - 25-11-2012 23:06

po 1 nie trzeba 4998 refow bo 20% zyskow dostajemy a jak postawimy na kazdyn na kuurs 1.2 (najczesciej wchodzia) to troche sie zawsze przyspieszy


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - JohnTayds - 25-11-2012 23:15

(25-11-2012 23:06)dawwoj91 napisał(a):  po 1 nie trzeba 4998 refow bo 20% zyskow dostajemy a jak postawimy na kazdyn na kuurs 1.2 (najczesciej wchodzia) to troche sie zawsze przyspieszy

Oczywiście, o tym również wspomniałem. Ja natłuściłem jedynie jedną, najprostszą z możliwości - wspomniałem także pobocznie o korzyściach z refów, tudzież ugraniu kwoty w wspomniany przez Ciebie sposób.


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - FeCra - 28-11-2012 15:29

a jak przyjdzie do wypłaty albo wysłania nagrody zostaniemy poproszeni o Dowód osobisty którego można nie mieć Sad


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - kosar11 - 01-12-2012 20:56

Próbował ktoś to? Nie banują?


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - Madroxx - 02-12-2012 16:09

You can't register an account with this e-mail adress


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - JohnTayds - 02-12-2012 16:16

(02-12-2012 16:09)Madroxx napisał(a):  You can't register an account with this e-mail adress

2. W drugiej karcie otwieramy fakemailgenerator.com i wybieramy opcję ,,dayrep.com" (opcja teleworm nie jest akceptowana podczas rejestracji; podobnie jak strony koszownik, yopmail)

Rejestrację na konto o2 (stworzone przez moorhunta) przychodzą z jednodniowym opóźnieniem i lądują w spamie.


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - Limitless - 28-12-2012 12:47

Najlepiej stawiać na konie połowę swoich pkt minute przed zaczęciem wyścigu na konia , który ma najmniejszy odds ugrałem tak nieraz prawie 1mln ale , przegrywałem nie jest to 100%sposób na wygraną ale na pewno pójdzie szybciej niż sposobem o , którym wspomina założyciel tematu.


RE: Czasochłonny sposób na nagrodę - rayden - 28-12-2012 13:14

Nie opłaca się brać Wii. Lepiej wziąć 4x50 euro na moneybookers. 200 euro = 814,86127 złotego polskiego. Czyli za 800zł możemy już wyrwać na alledrogo PS Vite, a nawet PS 3.