Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jestem nowy - potrzebuję pomocy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jestem nowy - potrzebuję pomocy. (/Temat-Rozwiazane-Jestem-nowy-potrzebuje-pomocy-6132)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Jestem nowy - potrzebuję pomocy. - rafal3k1990 - 28-04-2010 12:17

Witam.
Niedawno, bo jakieś 2 tygodnie temu zarejestrowałem się na lockerz.com i od tego czasu udało mi się już uzbierać 870pkt.
Mam kilka pytań dotyczących restocku:
1) jeżeli mam upatrzone np. 2 rzeczy (koszulka i torba) to czy podczas restocku jest możliwe wzięcie/upolowanie tych przedmiotów jednocześnie? czy tylko jeden przedmiot na jeden restock?;
2) jeżeli pojawi się informacja o restocku to będzie on w godzinach podanych ale odpowiadających naszej strefie czasowej czy ich? Tzn. jeżeli oni napiszą, że u nich będzie o godzinie dajmy na przykład 15:00 to czy u nas będzie o godzinie 10:00?;
3) czy biorą jakieś punkty za przesyłkę i czy przy zamówieniu koszulki i torby za łącznie 500 ptz będę obciążony cłem/vatem;
4) jak to wogóle jest podczas tego restocku? bo nie spodziewam się zbyt wielu chętnych na te koszulki i torby więc myślę, że spokojnie coś upolujęTongue teraz pod każdym produktem/nagrodą pisze "more soon". Co będzie podczas restocku? available? take? i wogóle co powinno się zrobić jak już restock będzie ogłoszony??

Dzięki za wszelkie info, rady i pomocSmileHuh


RE: Jestem nowy - potrzebuję pomocy. - Tidus - 28-04-2010 12:35

(28-04-2010 12:17)rafal3k1990 napisał(a):  Witam.
Niedawno, bo jakieś 2 tygodnie temu zarejestrowałem się na lockerz.com i od tego czasu udało mi się już uzbierać 870pkt.
Mam kilka pytań dotyczących restocku:
1) jeżeli mam upatrzone np. 2 rzeczy (koszulka i torba) to czy podczas restocku jest możliwe wzięcie/upolowanie tych przedmiotów jednocześnie? czy tylko jeden przedmiot na jeden restock?;
2) jeżeli pojawi się informacja o restocku to będzie on w godzinach podanych ale odpowiadających naszej strefie czasowej czy ich? Tzn. jeżeli oni napiszą, że u nich będzie o godzinie dajmy na przykład 15:00 to czy u nas będzie o godzinie 10:00?;
3) czy biorą jakieś punkty za przesyłkę i czy przy zamówieniu koszulki i torby za łącznie 500 ptz będę obciążony cłem/vatem;
4) jak to wogóle jest podczas tego restocku? bo nie spodziewam się zbyt wielu chętnych na te koszulki i torby więc myślę, że spokojnie coś upolujęTongue teraz pod każdym produktem/nagrodą pisze "more soon". Co będzie podczas restocku? available? take? i wogóle co powinno się zrobić jak już restock będzie ogłoszony??

Dzięki za wszelkie info, rady i pomocSmileHuh

1.Na restocku można max 1 przedmiot
2.Napewno nie bedzie 0:00-15:00 pewno bedzie o 20:00 jak ostatnio
3.Za koszulke napewno nie placi sie ,ani cla/vatu ,a za torebkę niewiem ,lecz chyba też nie.
4.Na koszulke sciagnij sobie greasemonkey'a <jest w poradnikach> i raczej zdobędziesz.Teraz piszą more soon w reedem a restock bedzie na reedem.lockerz.com nie w zakladce reedem Smile Restock nie bedzie ogloszony lecz po daniu regulaminu najczesciej jestSmile


RE: Jestem nowy - potrzebuję pomocy. - rafal3k1990 - 28-04-2010 12:40

OKSmile dziękiBig Grin zaraz instalujemy i myślimy na co się zdecydować wkońcuTongue dylemat - dla mnie czy dla mojej... hmmmmTongue

szybka edycjaTongue
więc tak nie wiem czy to źle czy nie ale reedem.lockerz.com nie chce się otoworzyć? czy nie chodziło Ci może czasem o ptzplace.lockerz.com??

i czytałem że za małpkę można dostać bana... da się inaczej jakoś tą koszuleczkę wykminić?Smile bo w sumie fajna jestBig Grin i chciałbym jąSmile a ten sklep to wg mnie chyba nawet dobra opcjaTongue tylko szkoda że only for z-list members;(


RE: Jestem nowy - potrzebuję pomocy. - Grabowkers - 28-04-2010 13:15

Za małpkę nie dostaniesz bana.
Restock będzie na ptzplace.lockerz.com.


RE: Jestem nowy - potrzebuję pomocy. - Miu - 28-04-2010 13:18

koszuleczkę możesz sobie kupic na allegro-niektóre osoby sprzedają Big Grin


RE: Jestem nowy - potrzebuję pomocy. - rafal3k1990 - 28-04-2010 13:35

No właśnie gdyby była na allegro to bym sobie kupiłSmile w tym rzecz, że tej koszulki z pseudo pedomisiemTongue nikt nie ma... a poza tym cena 129zł za T-shirt nie jest zachęcającaTongue
Jeszcze jedno co do Greasemonkey'a lub Autofill'a - jest takowa wtyczka do Internet Explorera?? bo firefoxa nie mam, bo przy ostatniej instalce go siadł mi system...


RE: Jestem nowy - potrzebuję pomocy. - Tidus - 28-04-2010 14:19

(28-04-2010 13:35)rafal3k1990 napisał(a):  No właśnie gdyby była na allegro to bym sobie kupiłSmile w tym rzecz, że tej koszulki z pseudo pedomisiemTongue nikt nie ma... a poza tym cena 129zł za T-shirt nie jest zachęcającaTongue
Jeszcze jedno co do Greasemonkey'a lub Autofill'a - jest takowa wtyczka do Internet Explorera?? bo firefoxa nie mam, bo przy ostatniej instalce go siadł mi system...

masz tu link do dobrego firefoxa > http://www.instalki.pl/programy/download/przegladarki_www/Firefox.php z niego najlepiej sie korzysta Smile


RE: Jestem nowy - potrzebuję pomocy. - turbonos - 28-04-2010 14:45

czy może być w nazwie miejscowośći Ś i Ó czy to zaspąpić S i O


RE: Jestem nowy - potrzebuję pomocy. - matid20 - 28-04-2010 14:48

nie może być polskich znaków, Turbonos


RE: Jestem nowy - potrzebuję pomocy. - turbonos - 28-04-2010 15:00

zamiast Ś to S
bo ja mieszkam na górze Św anny i ona ma niemiecką nazwe sankt annaberg to można dac niemiecką nazwe?