Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Paypal - Czy łatwo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Paypal - Czy łatwo? (/Temat-Rozwiazane-Paypal-Czy-latwo-6130)



[Rozwiązane]Paypal - Czy łatwo? - shaggan - 28-04-2010 11:33

To moje kolejne pytanie z cyklu "czy łatwo" itp ... sam już nie wiem za co się brać na restocku żeby mieć największe szanse biorąc pod uwagę odległość czasu do otwarcia pełnej wersji sklepu na którego ptz nie warto narazie zostawiać. Zrezygnowałem już z Nintendo DSi ..iPoda Shuffle ..Tongue ...teraz myślę poprostu nad bonem na Paypal ... łatwo go zdobyć ? Widzę że dużo osób na forum już taki bon zgarnęło. Chodzi mi o bon 25 lub 50 jak zdążę uzbierać ..


RE: Paypal - Czy łatwo? - Devilry225 - 28-04-2010 11:35

Hmm, bon PayPal raczej nie jest tak trudno zdobyć, jeżeli się już ostatecznie podjąłeś zdobycia go to raczej twoje szanse są nawet duże.


RE: Paypal - Czy łatwo? - sobczuk21 - 28-04-2010 11:35

bony utrzymują się kilka minut więc zdobyć taki jest dość łatwo
od siebie dodam, że dla mnie głupotą jest płacić za 25$ 1200ptz ale cóż...Wink


RE: Paypal - Czy łatwo? - shaggan - 28-04-2010 11:53

No właśnie trochę dużo za te 25 ... ale z drugiej strony przynajmniej jest to pewne źródło dochodu na które nie muszę długo czekać...sprzedawać jak w końcu łaskawie przyjdzie paczka po miesiącu Tongue ..itp itd .. a dolar się umacnia w stosunku do złotówki i na dzień dzisiejszy 25$ to 75zł.
Myślałem też o bonie 50$ ..to już 150zł ..ale z tego co widzę nie dam rady do restocku dozbierać 300ptz Big Grin..
Wszystkie znaki na niebie wskazują że powinienem wziąć grę na PS3 ..ale nie chce mi się na nią czekać 2 miesiące ...a potem następne 2 tygodnie żeby opchnąć ją komuś na allegro Tongue ..


RE: Paypal - Czy łatwo? - Magnus - 28-04-2010 12:04

Lepiej trochę poczekać na grę ona 400 PTZ a Paypal o wiele droższy ... . zrobisz co zechcesz Smile Za grę można zgarnąć tez trochę kasy Smile (100-200zł)


RE: Paypal - Czy łatwo? - Tidus - 28-04-2010 13:52

(28-04-2010 11:33)shaggan napisał(a):  To moje kolejne pytanie z cyklu "czy łatwo" itp ... sam już nie wiem za co się brać na restocku żeby mieć największe szanse biorąc pod uwagę odległość czasu do otwarcia pełnej wersji sklepu na którego ptz nie warto narazie zostawiać. Zrezygnowałem już z Nintendo DSi ..iPoda Shuffle ..Tongue ...teraz myślę poprostu nad bonem na Paypal ... łatwo go zdobyć ? Widzę że dużo osób na forum już taki bon zgarnęło. Chodzi mi o bon 25 lub 50 jak zdążę uzbierać ..

zgarnąć nie jest trudno , lecz moim zdaniem sie nie oplaca.. 1200 <chyba> ptz za 70 pare zł?! Bierz grę za 400ptz i zarboisz 100-150zł nie jest gry az tak trudno


[Rozwiązane][Rozwiązane]Paypal - Czy łatwo? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.