Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl NOWA CENA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl NOWA CENA (/Temat-Sprzedam-Skrypt-do-konkursu-git3bit-pl-NOWA-CENA-61296)

Strony: 1 2 3 4


[Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl NOWA CENA - NNX - 24-11-2012 16:42

1.Nazwa przedmiotu: Jak w tytule.
2.Opis przedmiotu:

- Przedmiot funkcjonuje w przeglądarce Google Chrome (rozszerzenie),
- Synchronizuje czas z serwerem git3bit około 12 razy na sekundę - dla porównania domyślnie na ich stronie macie synchronizację czasu raz na minutę,
- Oblicza opóźnienie, aby jak najprecyzyjniej wysłać kod (6 razy na minutę),
- Użytkownik ma możliwość ręcznej edycji opóźnienia (bardzo prosta sprawa, ogranicza się do wpisania liczby z przedziału 1000 - 1500),
- Po wysłaniu kodu skrypt zwraca informację o której godzinie zapytanie dotarło do serwera git3bit.pl oraz informację o tym czy wszystko przebiegło pomyślnie,
- Skrypt jest odpowiednio zabezpieczony przed rozpowszechnianiem przez osoby trzecie.

Teraz opis luźnymi słowami:

Skrypt powstał jakoś tydzień po rozpoczęciu konkursu. Skuteczność wynosiła około 1/3, użytkownik Synkretysta był testerem. Wygraliśmy sobie po jakoś 6 par butów i odpuściliśmy na pewien okres (wiadomo, konkursy na FB nie poczekają). Zauważyłem, że temat 3Bita w dziale "Konkursy" zyskał miano "gorącego" - widocznie wielu chce wzbogacić się na tej promocji. Dlaczego więc miałbym Wam nie pomóc, a jednocześnie nie zarobić trochę kasy? Smile Tydzień temu zoptymalizowałem cały kod programu do tego stopnia, że skuteczność jest prawie 100%. Oczywiście skrypt w pełni niewykrywalny. Co do ceny - myślę, że przy wartości 1 nagrody jest bardzo atrakcyjna. Wiadomo, że nie dostaniecie za te "buty" po 2,5 stówy na Allegro, ale przy kilku parach skrypt w pełni się zwróci. Tak więc zapraszam do zakupu. Smile

Do administracji/moderacji: Nie jestem zainteresowany opinią w zamian za darmowe udostępnienie narzędzia, u niektórych użytkowników forum mam wyrobioną pewnego rodzaju markę.


3.Źródło pozyskania: Własne wykonanie.
4.Zdjęcia: Nie dotyczy.
5.Kontakt: GG: 19121435, PW.
6.Cena: 150PLN.
7.Sposób zapłaty za przedmiot: PayPal / Przelew na konto bankowe (nie ma sytuacji "daj teraz, zapłacę jutro" / "pokażę Ci screena przelewu, a Ty mi dasz teraz").


RE: [Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl - Synkretysta - 24-11-2012 16:53

potwierdzam osobiście skuteczność działań skryptu NNX-a - w galerii zdjęcie pierwszej pary która dotarła.


RE: [Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl - bartex89 - 24-11-2012 17:07

jestem chetny, ile skryptow jest juz w obiegu?


RE: [Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl - NNX - 24-11-2012 17:12

@up Jak na razie 0. Jak chętny to zapraszam na GG. Smile


RE: [Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl - masterex2 - 24-11-2012 17:30

(24-11-2012 16:42)NNX napisał(a):  1.Nazwa przedmiotu: Jak w tytule.
2.Opis przedmiotu:

- Przedmiot funkcjonuje w przeglądarce Google Chrome (rozszerzenie),
- Synchronizuje czas z serwerem git3bit około 12 razy na sekundę - dla porównania domyślnie na ich stronie macie synchronizację czasu raz na minutę,
- Oblicza opóźnienie, aby jak najprecyzyjniej wysłać kod (6 razy na minutę),
- Użytkownik ma możliwość ręcznej edycji opóźnienia (bardzo prosta sprawa, ogranicza się do wpisania liczby z przedziału 1000 - 1500),
- Po wysłaniu kodu skrypt zwraca informację o której godzinie zapytanie dotarło do serwera git3bit.pl oraz informację o tym czy wszystko przebiegło pomyślnie,
- Skrypt jest odpowiednio zabezpieczony przed rozpowszechnianiem przez osoby trzecie.

Teraz opis luźnymi słowami:

Skrypt powstał jakoś tydzień po rozpoczęciu konkursu. Skuteczność wynosiła około 1/3, użytkownik Synkretysta był testerem. Wygraliśmy sobie po jakoś 6 par butów i odpuściliśmy na pewien okres (wiadomo, konkursy na FB nie poczekają). Zauważyłem, że temat 3Bita w dziale "Konkursy" zyskał miano "gorącego" - widocznie wielu chce wzbogacić się na tej promocji. Dlaczego więc miałbym Wam nie pomóc, a jednocześnie nie zarobić trochę kasy? Smile Tydzień temu zoptymalizowałem cały kod programu do tego stopnia, że skuteczność jest prawie 100%. Oczywiście skrypt w pełni niewykrywalny. Co do ceny - myślę, że przy wartości 1 nagrody jest bardzo atrakcyjna. Wiadomo, że nie dostaniecie za te "buty" po 2,5 stówy na Allegro, ale przy kilku parach skrypt w pełni się zwróci. Tak więc zapraszam do zakupu. Smile

Do administracji/moderacji: Nie jestem zainteresowany opinią w zamian za darmowe udostępnienie narzędzia, u niektórych użytkowników forum mam wyrobioną pewnego rodzaju markę.


3.Źródło pozyskania: Własne wykonanie.
4.Zdjęcia: Nie dotyczy.
5.Kontakt: GG: 19121435, PW.
6.Cena: 200PLN ( pierwsze 5 licencji, potem cena wzrośnie Smile ).
7.Sposób zapłaty za przedmiot: PayPal / Przelew na konto bankowe (nie ma sytuacji "daj teraz, zapłacę jutro" / "pokażę Ci screena przelewu, a Ty mi dasz teraz").

również polecam Smile


RE: [Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl - bartex89 - 24-11-2012 17:33

niby nikt nie ma skryptu, a tu nastepny go poleca ? to jaka bede miał skutecznosc jak kupie?


RE: [Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl - Synkretysta - 24-11-2012 17:34

up - ja nie używam. Kto mnie zna wie że nie noszę trampek. Ilość wygrana mi wystarczy. Więc z mojej strony nie ma obciążenia na konkursie


RE: [Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl - NNX - 24-11-2012 17:37

Bartex, bo masterex dopiero zakupił. Jak na razie 1 kopia poszła. Uwierz mi, że wygrasz od cholery. Smile


RE: [Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl - masterex2 - 24-11-2012 18:29

(24-11-2012 17:33)bartex89 napisał(a):  niby nikt nie ma skryptu, a tu nastepny go poleca ? to jaka bede miał skutecznosc jak kupie?

polecam bo znam NNX'a i wiem,że kaszany nie zrobi Smile


RE: [Sprzedam] Skrypt do konkursu git3bit.pl - NNX - 25-11-2012 17:24

Jak na razie poszły 2 kopie. Zapraszam do zakupu. Smile