Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bonus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bonus (/Temat-Bonus-61289)



Bonus - Wader - 24-11-2012 12:41

Cześć Wink

Jaki serwis oferuje jakiś darmowy bonus pieniężny? Nie chodzi mi o podwojenie jakieś wpłaconej kwoty, tylko bonus pieniężny, który np. trzeba obrócić x razy.


Oraz kupię jakiś voucher do jakiegoś buka za 6 zł Big Grin


RE: Bonus - duzypawel - 24-11-2012 14:23

jeśli chodzi Ci o buka, który na dzień dobry daje Ci jakąś kasę bez konieczności wpłaty to nie znam takiego. Ktoś co prawda reklamował ostatnio na forum jakiś prawie buk który daje 1$ ale min wypłaty jest 100 czy 200 $ i nie wiadomo czy płaci. więcej wad chyba nie ma Smile

zamiast vouchera za 6 zł lepiej dołóż do tych ok 40 zł i miej bonus 100% na bet365 albo 100% cashback za pierwszy zakład na betclic.


RE: Bonus - rkac1997 - 24-11-2012 15:02

betsson.com daje Ci 5zł na zakłady za darmo! KOD to betssonowski5 => nie wiem czy działa => ja rejestrowałem się ok. miesiąc tem i dostałem Smile


RE: Bonus - redbull232 - 07-12-2012 00:20

na betsson jest teraz tylko bonus na start 1 zł i jest cały czas aktualne