Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nie aktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: nie aktualne (/Temat-nie-aktualne-61287)

Strony: 1 2 3


nie aktualne - grzesko1987 - 24-11-2012 12:30

Witam wszystkich

proponuje swoja pomoc w pomnażaniu waszych pieniędzy,w przeciwieństwie
do gita i mrw111 (choc w jego przypadku widze że próbuje chociaż oddac pieniądze mimo niepowodzenia) jestem mimo znikomego doświadczenia w tym forum osobą której warto zaufać.
Od 2008 roku prowadze bez przerwy dzialalnosc gospodarcza,zajmuje sie doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym dla takich firm jak AXA czy Vienna Insurance Group,poza tym od 10 lat gram w zakladach bukmacherskich ,specjalizuje sie w tennisie i piłce nożnej.Mimo tylu lat i po trudnych początkach moge powiedziec ze jestem na dużym plusie.
Proponuje zysk 30 % od danej kwoty w ciągu 2 tygodni i
50 % w miesiąc,
zysk ten gwarantuje swoimi pieniędzmi w razie nie osiągnięcia odpowiedniego pułapu,jesli chcesz w dowolnym momencie się wycofać wypłace ci zysk mimo wszystko odpowiedni do liczby dni.
dla kazdego wysyłam pokwitowanie wpłaty firmowe i umowe podpisana przeze mnie wraz z odpowiednim opieczętowaniem.
dla zainteresowanych podam swoje dane np.firmowe na PW do sprawdzenia w CEIDG
dla pierwszych 5 osób bonus 100 % dla zachęty
W razie szybszego osiągnięcia wymienionego progu procentowego szybsza wypłata oczywiscie.


RE: Wygrywaj razem ze mna :) - tomazzi - 24-11-2012 12:33

tak tak a świstak siedzi i zawija je w te sreberka
po akcjach z GIT i mrw myślę, że większość osób zmądrzała i ciężko ci będzie znaleźć debila który wyśle pieniądze i spadły wielu klapki z oczu i $$$$$ nie przesłonią im racjonalnego myślenia


RE: Wygrywaj razem ze mna :) - grzesko1987 - 24-11-2012 12:40

Na wszystko co mowie tomazzi mam potwierdzenia ,tym się od nich różnie
i nie tworze tych rzeczy na komputerze
Zdaje sobie sprawy że ciężko komuś będzie teraz zaufać ale chciałbym spróbować także zobaczymy
pozdrawiam


RE: Wygrywaj razem ze mna :) - cpr - 24-11-2012 12:42

Temat powinien natychmiast znaleźć się w koszu.
Od GIT'a ludzie też mieli umowy, przelewy, dowód osobisty i do tej pory wszyscy walczą przez policję o swoje pieniądze.



RE: Wygrywaj razem ze mna :) - tomazzi - 24-11-2012 12:45

tak grzesko bo ty napisałeś, że jesteś uczciwy to ludzie powinni walić drzwiami i oknami i wpłacać - wielki przedstawiciel OFE a argument na poziomie 3-4 latka
żydzi w czasie wojny też byli uczciwi ... i jak skończyli ???
masz potwierdzenia ciekawe - twoje słowo i co więcej ? dla mnie swoimi potwierdzeniami możesz sobie 4 litery podetrzeć bo do niczego innego one się nie nadają
jak nap cpr - temat powinien od razu wylądować w koszu, by się nikt nie nabrał bo za chwilę będzie nie daj Boże płacz, lament i zgrzytanie zębów i kolejne zgłoszenia na policji


RE: Wygrywaj razem ze mna :) - WildJoker - 24-11-2012 12:56

OOO następny mistrz, swoją drogą mnożycie się jak buxy;]
Nie dajcie się nabrać, na to dziadostwo. Bo tak jak większość buxów ci ludzie to jeden wielki scam.
A tak swoją drogą grzesko to poprostu załóż swój temat z typami na forum i podawaj typy. Po co ludzie mają ci wpłacać jak można to zrobić o wiele prościej. Podajesz typy i jest cacy. Bez zbędnych przelewów itp. A dlaczego piszesz żeby ci wysłali kasę? Żeby ją zajeb.. proste nie.


RE: Wygrywaj razem ze mna :) - tomazzi - 24-11-2012 12:58

(24-11-2012 12:56)WildJoker napisał(a):  OOO następny mistrz, swoją drogą mnożycie się jak buxy;]
Nie dajcie się nabrać, na to dziadostwo. Bo tak jak większość buxów ci ludzie to jeden wielki scam.

zwąchali łatwy zarobek bo debilów nie brak co wpłacą, więc nie jeden jeszcze taki temat z uczciwym człowiekiem zobaczymy na tym forum


RE: Wygrywaj razem ze mna :) - grzesko1987 - 24-11-2012 12:59

Wielki przedstawiciel ofe czy ja cos pisałem o ofe ???
jesli tomazzi dla ciebie finanse i ubezpieczenia to tylko ofe to ok Smile
i co ty masz czlowieku do tych żydów ??? któryś post i znowu o uczciwosci żydow ,jakies uprzedzenia???
pozdrawiam


RE: Wygrywaj razem ze mna :) - tomazzi - 24-11-2012 13:02

ja nie mam nic do żydów - naród umiejący zarabiać
tylko po prostu tez według siebie w tamtych czasach byli uczciwi i każdy wie jak skończyli
ty też według siebie jesteś uczciwy ale niestety wielu po GIT i mrw zmądrzało i ciężko debila będzie teraz ci znaleźć
gdybyś był pionierem przed GIT i mrw to wtedy miałbyś większe szanse na powodzenie, a tak to koledzy znacznie popsuli szyki w łatwym zarobku z cudzych pieniędzy


RE: Wygrywaj razem ze mna :) - damianus627 - 24-11-2012 13:06

Co za ludzie robią takie tematy by nabrać frajerów. Wystarczy zrobić jaką analizę meczu czy znaleźć jakąś analizę pewniejszego typu i macie swoją kasę z procentem po chwili.