Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grosze.net nowosc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Grosze.net nowosc! (/Temat-Grosze-net-nowosc-61271)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Grosze.net nowosc! - tomazzi - 30-11-2012 18:25

(30-11-2012 18:21)Torretto napisał(a):  jak masz problem to idz w cs pograjSmile haha i nie komentuj juz bo mam cie dosc wypad

wypad to do kolegów, a ja nie przypominam sobie bym się do tego grona zaliczał
żebyś stawał na rzęsach i klaskał uszami to nie zmienisz faktów, a sieć czy nie sieć i w sieci są twarde fakty i realia - ten serwis to nie miejsce do zarabiania bo to co tu ci od swojej gęby admin odrzuci jako ochłap nie można nawet nazwać zarobkiem
i masz ochotę robić z siebie dalej błazna to rób dalej - poszukaj jeszcze kilku w których "zarobisz" 2 gr na tydzień
łącznie w kilku raz na miesiąc na lizaka uzbierasz bo nie zarobisz

the end


RE: Grosze.net nowosc! - UmCyK - 30-11-2012 18:26

tomazzi jedni wolą inwestować tak jak my a inni posiedzieć x godzin na grosze.net i zarabiać 2 grosze.

Nikomu nie zabronisz Smile

A dzięki takim ludziom jak oni to my zarabiamy Smile


RE: Grosze.net nowosc! - tomazzi - 30-11-2012 18:30

(30-11-2012 18:26)UmCyK napisał(a):  tomazzi jedni wolą inwestować tak jak my a inni posiedzieć x godzin na grosze.net i zarabiać 2 grosze.

Nikomu nie zabronisz Smile

A dzięki takim ludziom jak oni to my zarabiamy Smile

ale ja kolego nie zabraniam nikomu Smile próbuję uświadomić jedynie, że szkoda tracić czasu na x dni by dostać 2 gr jak można ten czas poświęcić gdzie indziej i coś konkretnie zarobić Smile jest mypay, sponskdo i wiele wiele wiele innych stron gdzie można zarobić i tam poświęcać swój czas Smile
nikt tu nie mówi o inwestycjach by inwestowali Smile a to robi wielką różnicę Smile


RE: Grosze.net nowosc! - Ramako - 30-11-2012 18:45

(30-11-2012 18:19)tomazzi napisał(a):  
(30-11-2012 18:15)Ramako napisał(a):  tomazzi weź się chłopie ogarnij, jeżeli chce zarabiać w tym serwisie to niech to robi i niech cie to nie interesuje.

jeśli dla ciebie 2 gr na x dni to zarobek to dla mnie brak słów na komentarz, bo dla mnie i nie tylko dla mnie z takim "zarabianiem" to on robi z siebie błazna a nie człowieka który zarabia bo zarabiać to można znacznie lepsze pieniądze a nie tracić czas na 2 gr na x dni


Jak narazie to ty błazna robisz z siebie i spamujesz w tym temacie, weź się w końcu zamknij i tyle.


RE: Grosze.net nowosc! - UmCyK - 01-12-2012 10:12

(30-11-2012 18:45)Ramako napisał(a):  
(30-11-2012 18:19)tomazzi napisał(a):  
(30-11-2012 18:15)Ramako napisał(a):  tomazzi weź się chłopie ogarnij, jeżeli chce zarabiać w tym serwisie to niech to robi i niech cie to nie interesuje.

jeśli dla ciebie 2 gr na x dni to zarobek to dla mnie brak słów na komentarz, bo dla mnie i nie tylko dla mnie z takim "zarabianiem" to on robi z siebie błazna a nie człowieka który zarabia bo zarabiać to można znacznie lepsze pieniądze a nie tracić czas na 2 gr na x dni


Jak narazie to ty błazna robisz z siebie i spamujesz w tym temacie, weź się w końcu zamknij i tyle.

Gdybyś był mądrzejszy to byś zrozumiał że on chce pomóc.


RE: Grosze.net nowosc! - Ramako - 01-12-2012 12:49

(01-12-2012 10:12)UmCyK napisał(a):  
(30-11-2012 18:45)Ramako napisał(a):  
(30-11-2012 18:19)tomazzi napisał(a):  
(30-11-2012 18:15)Ramako napisał(a):  tomazzi weź się chłopie ogarnij, jeżeli chce zarabiać w tym serwisie to niech to robi i niech cie to nie interesuje.

jeśli dla ciebie 2 gr na x dni to zarobek to dla mnie brak słów na komentarz, bo dla mnie i nie tylko dla mnie z takim "zarabianiem" to on robi z siebie błazna a nie człowieka który zarabia bo zarabiać to można znacznie lepsze pieniądze a nie tracić czas na 2 gr na x dni


Jak narazie to ty błazna robisz z siebie i spamujesz w tym temacie, weź się w końcu zamknij i tyle.

Gdybyś był mądrzejszy to byś zrozumiał że on chce pomóc.

Mam gdzieś co on chce, obrażaniem innych nikomu nie pomoże.Gdybyś był mądrzejszy to byś zauważył ,że zamiast pomagać tu spamuje i obraża innych w tym temacie.


RE: Grosze.net nowosc! - maciejrosa - 05-12-2012 09:14

haha Tomazzi sie pograza hahahbekabekabekabeka .....poszedl ref


RE: Grosze.net nowosc! - tomazzi - 05-12-2012 09:17

(05-12-2012 09:14)maciejrosa napisał(a):  haha Tomazzi sie pograza hahahbekabekabekabeka .....poszedl ref

powiedział co wiedział i ...
idź załóż kilka tematów o tym samym, dawno spamerze nie pospamowałeś na forum i nie dublowałeś sam swoich tematów, najwyższa pora byś nadrobił w tym zaległości i w końcu wyleciał z banem bez żalu z niczyjej strony za stratę w społeczności forum
dopiero dzisiaj się tutaj zapisałeś ? no nie może być ...
zarobek 2 gr na tydzień dla ciebie to taki majątek, że musisz jak najszybciej to zarobić inaczej mama tynk każe ze ściany skrobać i jeść bo na papu w domku u ciebie nie będzie


RE: Grosze.net nowosc! - WildJoker - 05-12-2012 10:05

Ja mam do was takie pytanko po co w takich serwisach się rejestrujecie. Żeby zarobić czy klikacie te reklamy z nudów?


RE: Grosze.net nowosc! - tomazzi - 05-12-2012 10:14

(05-12-2012 10:05)WildJoker napisał(a):  Ja mam do was takie pytanko po co w takich serwisach się rejestrujecie. Żeby zarobić czy klikacie te reklamy z nudów?

nie widzisz te powalające kwoty na dowodach wypłat Big Grin
przecież autor tematu "zarabia" w tym miejscu i poleca świetne miejsce zarobku 2 gr na tydzień bekabekabeka