Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]nowy jestem i help - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]nowy jestem i help (/Temat-Rozwiazane-nowy-jestem-i-help-6127)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]nowy jestem i help - rybak90 - 28-04-2010 10:50

siema,
Dzis rano właśnie zarejestrowalem sie tutaj i na lockerz.com
Mam już już 60 PTZ.
1 pytanie:
czytałem tu gdzies ze po roku użytkowania kasują sie punkty. Ale nie wszystkie tylko tyle ile zarobiłes w pierwszym dniu ?
Czyli zarejestrowałem się 28 kwietnia 2010r. i w tym pierwszym dniu zarobiłem 58 PTZ. tzn. że 28 2011r. usunie mi z konta 58 PTZ ???
2pytanie:
Czytałem gdzie tutaj że z początkiem Maja mają otworzyć shop na lockerz.com. I że niby na początku będą mogli korzystać z niego tylko Userzy z USA i tylko ci którzy mają Z-list ?
3pytanie:
Wiem że aby uzyskać Z-list trzeba miec 20 zaproszonych znajonych czy coś ? Jak się zaprasza tych znajomych ?
Krok po kroku bym prosił o wytłumaczenie tego. Ostrzegam ze z englisza orłem nie jestem.
4pytanie
jak sie uzupełnia to coś co samo wypełnia w restocku ?
bo sciągnąłęm tą wtyczke, zainstalowałem, sciagnalem tę formułę czy coś ale nie wiem co dalej

Bardzo bym prosił i nie podawanie linków do innych tematów z forum tylko wytłumaczenie tego tutaj Shy


RE: nowy jestem i help - sobczuk21 - 28-04-2010 11:02

1. punkty zerują się po roku użytkowania
2.zgadza się. shop będzie do wglądu tylko dla z-listerów a zamówić będą mogli tylko użytkownicy z USA z powodu opład celnych poza granicami USA.
3. W chodzisz w czeroną, 4 od lewej zakładkę na górze strony, wpisujesz e-mail osoby którą chcesza zaprosić i klikasz "send"
4. najpierw nazbieraj trochę punktów później martw się restockami i autofilami;]


RE: nowy jestem i help - Marello - 28-04-2010 11:04

1. Po roku kasują się wszystkie ptz
2. tak
3. Wchodzisz w czerwona zakładkę connect i w pierwszym oknie wpisujesz e-miala i klikasz send.
4. Jeśli mówisz o autofilu to odpalasz go poprzez alt+j


RE: nowy jestem i help - rybak90 - 28-04-2010 11:06

to wystarczy że wyśle tego maila ?
czy ta osoba do ktorej wysle zaproszenie musi sie zarejestrować i dopiero wtedy mi naliczy znajonego ?


RE: nowy jestem i help - sobczuk21 - 28-04-2010 11:06

musi się zarejestrować, dopiero po tym otrzymujesz ptz


RE: nowy jestem i help - rybak90 - 28-04-2010 11:08

łe to kiepsko.
a gdzie sa te gry co sie za nie PTZ dostaje ?


RE: nowy jestem i help - sobczuk21 - 28-04-2010 11:09

gra po rejestracji była kilka miesięcy temu, obecnie została usunięta


RE: nowy jestem i help - Magnus - 28-04-2010 11:10

(28-04-2010 11:08)rybak90 napisał(a):  łe to kiepsko.
a gdzie sa te gry co sie za nie PTZ dostaje ?

Już jej nie ma usunęli ... ale za to jest PLAY Smile


RE: nowy jestem i help - rybak90 - 28-04-2010 11:12

czyli praktycznie stałym dochodem PTZ są tylko filmy ?
to i te marne +2 PTZ na dailesa

A codziennie sa nowe filmy do oglądania ?
Bo ja od rana oglądam i niedługo mi sie skończą Wink


RE: nowy jestem i help - Marello - 28-04-2010 11:15

Nie ma ich codziennie