Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zamienię Bank za PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: zamienię Bank za PayPal (/Temat-zamienie-Bank-za-PayPal-61258)

Strony: 1 2


zamienię Bank za PayPal - qweasdzxcqwe - 23-11-2012 16:37

Witam , potrzebuję wymienić 145zł z banku na paypala , nie interesuje mnie wymiana z pobraniem przez ciebie jakiegoś % za zamianę .
Potrzebuje 145zł za 145zł .

Chętni PW.


RE: zamienię Bank za PayPal - WazzaP - 23-11-2012 16:39

Nikt Ci się tak nie wymieni, bo po co komuś za free się wymieniać? xD


RE: zamienię Bank za PayPal - qweasdzxcqwe - 23-11-2012 16:40

(23-11-2012 16:39)WazzaP napisał(a):  Nikt Ci się tak nie wymieni, bo po co komuś za free się wymieniać? xD

Może ktoś potrzebuje akurat zamienić na odwrót Smile
wyśle pierwszy...


RE: zamienię Bank za PayPal - tomazzi - 23-11-2012 16:43

nikt bez interesownie bez zarobku dla siebie nie robi wymian
daj komuś zarobić to i może znajdzie się chętny, w stosunku 1:1 nie liczyłbym na zainteresowanie
a dodatkowo jeśli masz powiązane konto bankowe z paypal to możesz samemu dokonać wpłaty z banku na pp za pomocą przelewu natychmiastowego jaki oferowany jest przez sam paypal


RE: zamienię Bank za PayPal - daniel42na - 23-11-2012 16:50

reput!
reput!
reput!
reput!..
..zamienieIdea

BTW.
Dlaczego sam sobie nie przeslesz z konta na pp?
Rozumiem, że pokrywasz prowizje za przelew PP?


RE: zamienię Bank za PayPal - tomazzi - 23-11-2012 16:54

i kolegę pożegnaliśmy bez żalu z banem
ciekaw jestem ile on jeszcze kont posiada
na allegro widziałem kilka aukcji sprzedaży kont na tym forum, możliwe iż tam się w nie zaopatruje i kolega noufuture i kilku innych cwaniaków jak bumerang wracają tutaj - tylko zawsze jest jedna zasada :
1 nabijanie postów i reputacji w dziale reput za klik
2 zaczyna się oszukiwanie jak konto posiądzie kilkadziesiąt postów i punktów reputacji


RE: zamienię Bank za PayPal - damianus627 - 23-11-2012 16:59

@tomazzi bana dostał za spamowanie.


RE: zamienię Bank za PayPal - daniel42na - 23-11-2012 17:03

no na szczęście nikogo nie zdążył naciągnąć.. choć wątpie, że ktokolwiek poszedł by na taki układ.


RE: zamienię Bank za PayPal - Nazi - 23-11-2012 21:27

(23-11-2012 17:03)daniel42na napisał(a):  no na szczęście nikogo nie zdążył naciągnąć.. choć wątpie, że ktokolwiek poszedł by na taki układ.

Wiem ,że po tym komentarzu zaczną mnie twoi koledzy obrażać Wink
ale ktoś ci to w końcu musi powiedzieć :
udajesz takiego głupiego czy taki jesteś?
kolo wyraźnie napisał ,że wysyła pierwszy , wiec jak miał kogo kolwiek oszukać ? no masz racje cofną by przelew bankowy 2
facepalm stuknij się 3 razy w czoło zanim coś napiszesz.
A co do reszty przeglądając temat nofuture zaczą on od tego roku istnieć ,a ten typ jest o 2010....
No teraz usłyszę od was ,że ja jestem nofuture bo go bronię Huh
ooo tak Big Grin od razu prośba do Admina ,żeby to sprawdził . Wink
Do póki nie dosiadłem się do komputera nie wiedziałem ,że jest tyle ,,kretynów'' na tym świecie . Tyle z mojej strony .


RE: zamienię Bank za PayPal - tomazzi - 23-11-2012 21:38

(23-11-2012 21:27)Nazi napisał(a):  
(23-11-2012 17:03)daniel42na napisał(a):  no na szczęście nikogo nie zdążył naciągnąć.. choć wątpie, że ktokolwiek poszedł by na taki układ.


A co do reszty przeglądając temat nofuture zaczą on od tego roku istnieć ,a ten typ jest o 2010....

"mądry" nim zaczniesz swoje pseudo mądrości to przeczytaj dokładnie to co inni piszą ...
na allegro można zakupić konta z tego forum i z różnych lat konta są sprzedawane ale to widzę za szeroki horyzont by twoja pseudo mądrość to ogarnęła i pojęła bo to zbyt trudne
ale no tak twoja pseudo mądrość nie ogrania tak istotnych kwestii bo na tym forum same debile a ty sam jeden jedyny mądry, najmądrzejszy
a przede wszystkim rodzice szacunku do starszych powinni nauczyć