Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
addmefast - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: addmefast (/Temat-addmefast-61253)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Addmefast problem i pytanie - Damkofr - 09-06-2015 18:56

Subkrypcje z całego świata ładnie szły do 250 a dalej już jak krew z nosa.
Fp nie wchodzi mimo ze cały zcas próbuje boże co za gówno same błędy


RE: Addmefast problem i pytanie - wasia90 - 12-06-2015 01:31

No wiadomo, że tylko raz możesz dodać fp, po co było usuwać Wink


Add me fast - dyzia - 21-07-2015 21:31

Siemka.
Chciałam sprawdzić jak idzie dodawanie lajków przez ADF. Nabiłam trochę punktów i ustawiłam, aby lajkowano mój FP z naszego kraju za 9 punktów. Przez cały dzień [od samego rana] nie przybyło żadne polubienie. I teraz moje pytanie, bo jestem w tym jeszcze całkowicie zielona: są w ogóle jakieś szanse na pozyskanie polskich fanów i muszę po prostu czekać cierpliwie czy skoro nic się nie ruszyło przez tyle godzin to trzeba zmienić target?
Czy może lepiej poszukać jakiegoś innego serwisu, żeby nabić chociaż trochę lajków skoro FP raczkuje i nie ma szans na S4S?
Dzięki za rady.


RE: Add me fast - lukaswu - 21-07-2015 21:39

Like4like.org, autosurfon.pl


RE: Add me fast - Mercz - 21-07-2015 21:44

Poczekaj i zobacz efekty. Nwm czy lajki wgl leca jescze z AMF mi na jednym usuwali od razu


RE: Add me fast - dyzia - 21-07-2015 22:18

Czyli w sumie mogłam sobie dać strzał w kolano. Zobaczę czy w przeciągu kilku dni cokolwiek przybędzie, ale już po Twoim komentarzu mam wrażenie, że nawet jak coś przybędzie to i tak szybko się z tym pożegnam -.-


RE: Add me fast - dirtr - 23-07-2015 00:18

Lajki z addmefast zostają automatycznie odbierane, nabiłem na fanpage 500 like, po godzinie wszystkie zniknęły zostało 6 like, (nabijałem za 10pkt na wszystkie kraje)


RE: Add me fast - Mercz - 23-07-2015 00:20

(23-07-2015 00:18)dirtr napisał(a):  Lajki z addmefast zostają automatycznie odbierane, nabiłem na fanpage 500 like, po godzinie wszystkie zniknęły zostało 6 like, (nabijałem za 10pkt na wszystkie kraje)

Dokładnie, miałem to samo.
Wszystko za sprawą tego, że ludzie tworzą nowe konta, odpalają je na amf dają like, wyskoczy weryfikacja, to kit i kolejne konto, a like znika.


RE: Add me fast - dyzia - 23-07-2015 00:38

Najśmieszniejsze jest to, że lajki z add me fast w ogóle się nie pojawiły. Widzę nawet u siebie na koncie. Żadnych polubień, no nic. Bo nawet jakby mi je odebrali to pół biedy, spróbowałam, bo totalnie raczkuję w tym temacie i nie wyszło, trudno. Aczkolwiek autosurfon działa po prostu tak, że aż jestem w szoku Smile Mam się od kogo uczyć! Smile


RE: Add me fast - komorxd - 25-07-2015 13:31

Nie wiem czy teraz się opłaca nabijanie fake like ponieważ te like i tak większość facebook usuwa