Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
addmefast - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: addmefast (/Temat-addmefast-61253)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Zakładanie kont addmefast - maxiu170 - 28-02-2015 12:52

Siema !
Ktoś się może orientuje, ile można założyć kont na addme z jednego ip ? Czy grozi to blokadą ? Jak tak to blokują konto, czy ban na ip? Ktoś wie coś na ten temat, proszę o pomoc Smile


RE: Zakładanie kont addmefast - SynAyn - 28-02-2015 13:10

Z banami to jest różnie , jak im się zachce, ale ostatnio chyba są ostrzejsi. Bana na ip dostałem tylko raz, wtedy nie mogłem wejść na stronę(po prostu jest biała strona), pomógł VPN , a rano już miałem inne ip i nie było problemów. Zależy czy chcesz nabijać na raz czy po kolei . Jak na raz to z dwoma będzie już problem, a po kolei to możesz ile chcesz i nie powinno być problemów. Jakbyś chciał za darmo nabijać kilka na raz to polecam ci taki sposób: Maszyna wirtualna, a na niej VPN. No i jeśli chodzi o bana to trzeba mieć dobrego bota, ja niestety mam z tym problem więc nie polecę ci żadnego. Korzystam z macrosów, które niestety grożą banem i z jednego bota który bardzo wolno zbiera. To tyle, miłej zabawy i nie rób mi za dużej konkurencji Tongue


RE: Zakładanie kont addmefast - maxiu170 - 28-02-2015 13:35

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Smile


Pytanie addmefast - komorxd - 05-04-2015 17:26

Jeżeli dodałem like na facebooku przez addmefast i usunąłem tą akcję to czy mogę znów dodawać like na ten fp czy przepadło ?


RE: Pytanie addmefast - seba274 - 05-04-2015 20:10

Przepadło. Chyba, że zmienisz link url do fanpage. Jeśli już zmieniałeś to nabijaj na np. like4like.org


RE: Pytanie addmefast - lukasz206pl - 05-04-2015 21:25

Nie mozna odklikiwac Smile


RE: Pytanie addmefast - komorxd - 06-04-2015 09:16

zmieniłem url ale to nic nie dało :/ no trudno a na like4like jest duży ruch ?


RE: Pytanie addmefast - seba274 - 06-04-2015 20:55

(06-04-2015 09:16)komorxd napisał(a):  zmieniłem url ale to nic nie dało :/ no trudno a na like4like jest duży ruch ?
Do 1,5k lajków w miarę szybko lecą lajki za średnią stawkę. Później by przyśpieszyć proces trzeba trochę zwiększyć ilość pkt za 1 lajk


RE: Pytanie addmefast - nokira - 09-04-2015 15:22

A odnośnie like4like, dosyć dobrze idzie.


Pytanie addmefast - DamanPL - 12-04-2015 07:48

Witam, nie dochodzą mi emaile od addmefast żebym aktywował konto dlaczego??;/ na wp.pl , onet.pl , gmail.com
Proszę o pomoc !!!