Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecenie dla grafika z wyobraźnią - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecenie dla grafika z wyobraźnią (/Temat-Zlecenie-dla-grafika-z-wyobraznia-61243)



Zlecenie dla grafika z wyobraźnią - nitram - 23-11-2012 10:35

Witam, poszukuję grafika do tworzenia "informacji reklamowych"
Coś na wzór zamieszczonych skanów poniżej :

https://www.dropbox.com/s/oawp9nq7pf3qile/102059.JPG

https://www.dropbox.com/s/rp9ehm9hpvntgd5/101919.JPG

Format kartki A4 czyli strony 2 razy A5. W katalogu z założenia ma być 15-20 stron.

Część grafiki do sklejenia będzie dostarczana, ale może się zdarzyć tak że będzie konieczność stworzenia informacji od podstaw.

Dodatkowe wymagania:
Możliwość wystawienia faktury, bądź innego dokumentu (umowa?) na wykonana usługę.

Proszę zainteresowanych o zgłaszanie się w tym temacie wraz z informacją co do ceny za taką wykonaną usługę. Proszę też o informację jaki okres czasu jest potrzebny na wykonanie jednej strony, kartki całego katalogu.


Przykładowe zgłoszenie może wyglądać tak:

Norrisxxz
Jestem zainteresowany
Wykonam 1kartkę (2strony) za cenę 100zł, czas około godziny od dostarczenia materiałów. Jednak ze względu na inne zajęcia nie jestem w stanie wykonać więcej niż 3 kartki na dzień. Oczywiście mogę wystawić fakturę na wykonaną usługę.


RE: Zlecenie dla grafika z wyobraźnią - DDK - 24-11-2012 16:24

Jestem zainteresowany.
Wykonam 1 kartkę ( 2 strony ) za cenę 20zł z podaną treścią/materiałami lub 25zł bez materiałów. Czas około godziny za jedną kartkę od akceptacji zlecenia ( nie zawsze jestem na komputerze ). Jestem w stanie wykonać 5-10 kartek na dzień ( zależy od wolnego czasu ).


RE: Zlecenie dla grafika z wyobraźnią - Snoweee - 25-11-2012 01:02

Poszło pw Smile


RE: Zlecenie dla grafika z wyobraźnią - nitram - 25-11-2012 11:37

Czekam na przykładowy projekt, bazujący na tym co podałem w linkach ale żeby nie powtarzać tego samego proszę sobie wybrać inne branże (dowolne) np. sklep perfumeryjny, rowerowy, zabawki dla dzieci...... dodam jeszcze że ta reklama będzie pojawiać sie teraz w okresie światecznym tak więc mile widziane wstawki świąteczne.
Dodatkowo w prezentacji danej firmy pewnie będzie jeden lub wiecęj produktów wiodących mogą one zostać tutaj w jakiś sposób wyeksponowane.
Zresztą tak jak napisałem w temacie oczekuję twórczości i dobrego pomysłu od grafika, a to co podałem jest tylko poglądową prezentacją, umiesz zrobić tak samo to dobrze, umiesz zrobić coś lepszego super masz u mnie większe szanse.
Co do ceny, cena DDK jest dla mnie wstępnie akceptowalna, snoweee Ty nie podaleś ceny.


Zlecenie dla grafika z wyobraźnią - surfer0700 - 26-06-2013 21:23

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.