Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
uwaga na użytkownika piotol - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: uwaga na użytkownika piotol (/Temat-uwaga-na-uzytkownika-piotol-61200)

Strony: 1 2 3 4


RE: uwaga na użytkownika piotol - grzesko1987 - 22-11-2012 12:00

poza tym na wszystko co mowie mam potwierdzenia a Ty co ???
znowu cos naszkicujesz na kompie i podeslesz


RE: uwaga na użytkownika piotol - tomazzi - 22-11-2012 12:03

grzesko daj screen - zamaż co nie potrzebne
z miłą chęcią wielu zobaczy jego twórczość
ciekawe co rodzice powiedzą, że mają w domu takiego "artystę"
za komuny to tatuś by kablem od maszynki skórę zdarł, dziś nawet klapsa nie da bo by siedzieć poszedł bo bezstresowe wychowania i pro rodzinne państwo i polityka rodzinna


RE: uwaga na użytkownika piotol - tomazzi - 22-11-2012 12:08

(22-11-2012 11:59)xJAmaTOx napisał(a):  Straszcie Straszcie..
Może zmądrzejesz na przyszłość chłopcze. pozyskiwanie pieniędzy szkodą innych to nie jest dobry pomysł.

tu nie ma co straszyć tylko zgłaszać przestępstwo - straszeniem żadnego gówniarza rozumu nie nauczysz bo ty go będziesz straszył a gówniarz sobie myśli " pier pier stary pier a ja mam dupoko w głębie co ty gadasz, nic mi nie zrobisz a znajdę kolejnego którego wyrucham bez mydła "

tutaj tylko kara sądowa, kurator, i inne rzeczy najducha jednego z drugim prędzej coś nauczą jak straszenie


RE: uwaga na użytkownika piotol - grzesko1987 - 22-11-2012 12:17

Normalnie to bym dał sobie spokój bo nie udało mu sie mnie wykiwac ale zeby gowniarza nauczyc rozumu to tak jak wspominaliscie zglosilem to do banku i na policje w zalaczniku dzielo z zasłonietymi danymi przeze mnie reszta jest jego


RE: uwaga na użytkownika piotol - tomazzi - 22-11-2012 12:20

jak byś miał jeszcze pismo banku odnośnie tego fikcyjnego przelewu to również dołącz do zgłoszenia na policji
i bardzo dobrze inaczej gówniarza nie nauczysz, że łamie prawo
współczuć tylko rodzicom zostaje bo za "artystę" synalka jak jest nie pełnoletni oni poniosą odpowiedzialność karną bo są jego opiekunami prawnymi


RE: uwaga na użytkownika piotol - grzesko1987 - 22-11-2012 12:22

Wiem juz zgłosilem to tak jak trzeba, Pani w banku ING wszystko mi fajnie skompletowała i powiedziała co mam robić


RE: uwaga na użytkownika piotol - tomazzi - 22-11-2012 12:26

no i bardzo dobrze i tak ma być Smile
zrobił kochany synuś tatusiowi i mamusi prezent elegancki na mikołaja bekabekabeka na pewno się ucieszą Big Grin


RE: uwaga na użytkownika piotol - cpr - 22-11-2012 12:28

Bardzo dobrze, niech ma tzw. "wrotki".

Poczytajcie na necie jakie problemy mają goście, których policja namierzyła za posługiwanie się fałszywymi potwierdzeniami przeprowadzonych transakcji bankowych.


RE: uwaga na użytkownika piotol - yazir - 22-11-2012 12:30

Nie zrozum mnie źle, ale trzeba było być mocno naiwnym żeby uwierzyć w autentyczność tego.
Przyjrzyj się, wszystko powinno być tą samą czcionką, widać powiększanie i poprawianie w paincie...
No i nierówno treść wpisana. Co widać na pierwszy rzut oka


RE: uwaga na użytkownika piotol - tomazzi - 22-11-2012 12:34

(22-11-2012 12:30)yazir napisał(a):  Nie zrozum mnie źle, ale trzeba było być mocno naiwnym żeby uwierzyć w autentyczność tego.
Przyjrzyj się, wszystko powinno być tą samą czcionką, widać powiększanie i poprawianie w paincie...
No i nierówno treść wpisana. Co widać na pierwszy rzut oka

dziecko myślało, że jest picasso Big Grin a tu artysta malarz plastyk okazał się .....
i będzie miał wielkie problemy, chciał kogoś wyruchać bez mydła a wyruchał sam siebie bekabekabeka