Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
uwaga na użytkownika piotol - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: uwaga na użytkownika piotol (/Temat-uwaga-na-uzytkownika-piotol-61200)

Strony: 1 2 3 4


uwaga na użytkownika piotol - grzesko1987 - 22-11-2012 11:08

Uwazajcie na uzytkownika piotol ,chcial sie zamieniac ze mna kasa z mb na konto bankowe
wysyła podrobione potwierdzenia przelewu i chce szybciutko kase na mb
dla zainteresowanych podesle artystyczne dziela tego cwaniaka oczywiscie zakrywajac jego dane osobowe bo nie chce zeby mi ten oszust cos zarzucil
potwierdzenie potwierdzone przez bank ze fałszywe


RE: uwaga na użytkownika piotol - tomazzi - 22-11-2012 11:12

zgłaszaj sprawę na policje
sfałszowane dowody przelewów bankowych ścigane są z urzędu, oczywiście poinformuj też bank z którego potwierdzenia rzekomo pochodzą


RE: uwaga na użytkownika piotol - grzesko1987 - 22-11-2012 11:36

Juz sprawe zgłosilem i byłem w banku
pisze zeby przestrzec innych
poza tym wiem ze próbuje ostro dzialac nadal bo pisza mi inni forumiacy czy zamienialem sie z nim
ma czelnosc jeszcze h.. podawac mnie jako "polecajacego"


RE: uwaga na użytkownika piotol - piotol - 22-11-2012 11:46

(22-11-2012 11:36)grzesko1987 napisał(a):  Juz sprawe zgłosilem i byłem w banku
pisze zeby przestrzec innych
poza tym wiem ze próbuje ostro dzialac nadal bo pisza mi inni forumiacy czy zamienialem sie z nim
ma czelnosc jeszcze h.. podawac mnie jako "polecajacego"

czlowieku ogarnij sie.. nikt ze mna nie gadal wiec nie pisz takich bzdur, ze Cie polecam czy jakos tak, napisalem Ci na mailu jak to wyglada a Ty piszesz bzdury..


RE: uwaga na użytkownika piotol - yazir - 22-11-2012 11:52

Hmm podrobione potwierdzenie przelewu jest ścigane z urzędu. I ładnie można beknąć za coś takiego.


RE: uwaga na użytkownika piotol - cpr - 22-11-2012 11:52

(22-11-2012 11:46)piotol napisał(a):  
(22-11-2012 11:36)grzesko1987 napisał(a):  Juz sprawe zgłosilem i byłem w banku
pisze zeby przestrzec innych
poza tym wiem ze próbuje ostro dzialac nadal bo pisza mi inni forumiacy czy zamienialem sie z nim
ma czelnosc jeszcze h.. podawac mnie jako "polecajacego"

czlowieku ogarnij sie.. nikt ze mna nie gadal wiec nie pisz takich bzdur, ze Cie polecam czy jakos tak, napisalem Ci na mailu jak to wyglada a Ty piszesz bzdury..

Jeżeli podrobiłeś potwierdzenie przelewu powinieneś siedzieć w więzieniu.


RE: uwaga na użytkownika piotol - grzesko1987 - 22-11-2012 11:58

Nikt nie gadal a np forumowicz batman ???
czlowieku nie pograzaj sie tylko sie ogarnij i rusz d... normalnie zarabiac


RE: uwaga na użytkownika piotol - tomazzi - 22-11-2012 11:58

takie są skutki jak rodzice dzieciom by mieć święty spokój kupią pc i internet dadzą
dziecko szybko nauczy się jak kraść i oszukiwać w sieci i myślą, że są bezkarni i nikt ich nie namierzy
przygotuj psychicznie rodziców, że dostaną po dupie za twoje oszustwa jeśli jesteś nie pełnoletni - na pewno się bardzo ucieszą


RE: uwaga na użytkownika piotol - xJAmaTOx - 22-11-2012 11:59

Straszcie Straszcie..
Może zmądrzejesz na przyszłość chłopcze. pozyskiwanie pieniędzy szkodą innych to nie jest dobry pomysł.


RE: uwaga na użytkownika piotol - yazir - 22-11-2012 11:59

No bez jaj, za często ostatnio takie jaja odchodzą.
piotol może powiesz coś na ten temat, skoro twierdzisz że grzesko1987 pisze bzdury ?