Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? (/Temat-Zainteresowany-zainwestowaniem-kto-wytlumaczy-i-odpowie-na-moje-pytania-61172)

Strony: 1 2 3


Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - Dawid86 - 21-11-2012 15:11

Jak w temacie, poszukuję osoby, która wytłumaczy mi na czym to polega i ewentualnie odpowie na moje pytania. Jeśli osoba jest w tym na prawdę ogarnięta, zostanę refem. Oczekuję odpowiedzi od na prawdę doświadczonych inwestmenówWink


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - Elite - 21-11-2012 16:01

Napisałem na PW


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - BBinternet - 21-11-2012 16:28

Pw zostało wysłane.
Zapraszam także na naszą stronę, link znajduje się w sygnaturce.


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - ComboThe - 21-11-2012 20:43

Sprawdź PW


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - Polak123 - 21-11-2012 21:15

Również wysłałem ci PW. Sprawdź.


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - Kago56 - 01-03-2013 07:08

Jeśli możecie mi też proszę wyślijcie Smile


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - Elite - 01-03-2013 07:36

Już wysłałem.


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - michaeldd77 - 14-03-2013 20:36

Panowie też szukam jakiegoś poprowadzenia,wyjaśnienia - myślę o zakupie niebieskiego pakietu(dopiero czytam o bb).
Szukam ludzi którzy będą doradzać i będą pomagać w tym czy innym programie, ogólnie będą w kontakcie a nie dadzą ref-linka i cześć.
Pozdrawiam


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - Cezz - 14-03-2013 22:08

Siema jesli ktos jest zainteresowany BB to prosze do o kontakt ! Jstem w systemie od ponad roku i zarobilem okolo 10k $ Smile


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - sirsebek93 - 20-05-2013 20:30

Witam. Poszukuje mentora w BB. Jesli ktos bylby na tyle mily i wytlumaczy mi na czym polega zarabianie w BB. W zamian zostane refem. Prosze o kontakt