Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! (/Temat-IMGRIN-PL-Baw-sie-i-zarabiaj-61170)

Strony: 1 2


IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! - imgrin - 21-11-2012 13:21

Jeżeli Wy też zaliczacie się do ludzi, którzy lubią przeglądać i dodawać obrazki na różnych portalach, zobaczcie jak to się robi na imgrinie. Dołączcie do grona zarabiających i zadowolonych z pożytecznego spędzania czasu użytkowników serwisu. Jedyne co trzeba zrobić, to założyć konto, dodawać obrazki, aktywować reklamę, współdzielić obrazki w innych serwisach społecznościowych i komentować Smile
http://imgrin.pl


RE: IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! - Shadecaster2 - 21-11-2012 15:00

wszystko fajnie tylko szkoda że płacą za Kliknięcia w reklamę :/


RE: IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! - lauraxxx - 22-11-2012 09:28

Jeśli zaangażujesz się w promowanie swoich obrazków, będziesz wrzucał często dobry kontent i wspomożesz się fejsem, to licz na to, że na pewno stan Twojego konta będzie się powiększał. Sprawdzone. Zwłaszcza że strona nie jest jeszcze jakoś specjalnie promowana i jest w wersji beta. Ja po 5 tygodniach zarobiłam 10zł. Myślę, że jest w tym potencjał.


RE: IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! - tomazzi - 22-11-2012 09:34

(22-11-2012 09:28)lauraxxx napisał(a):  Ja po 5 tygodniach zarobiłam 10zł. Myślę, że jest w tym potencjał.

bekabekabekabeka po 40 dniach 10 pln
no to na harley z reklamy w 1 poście może za 300 lat w takim tempie uzbierasz
na takie "zarabianie" szkoda czasu


RE: IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! - imgrin - 22-11-2012 10:06

W imgrinie chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, o coś co i tak robisz codziennie - oglądanie, zamieszczanie i dzielenie się


RE: IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! - lauraxxx - 22-11-2012 10:12

(22-11-2012 09:34)tomazzi napisał(a):  
(22-11-2012 09:28)lauraxxx napisał(a):  Ja po 5 tygodniach zarobiłam 10zł. Myślę, że jest w tym potencjał.

bekabekabekabeka po 40 dniach 10 pln
no to na harley z reklamy w 1 poście może za 300 lat w takim tempie uzbierasz
na takie "zarabianie" szkoda czasu

Ale to nie o to chodzi, że masz na tym zarobić i kupić sobie wyspę. Po prostu robisz coś fajnego - to, co na wszystkich innych serwisach robisz za darmo i się cieszysz, a tu masz z tego kasę. To jak - lepiej mieć 0 hajsu czy coś??? Logika jest prosta...


RE: IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! - tomazzi - 22-11-2012 10:15

(22-11-2012 10:12)lauraxxx napisał(a):  
(22-11-2012 09:34)tomazzi napisał(a):  
(22-11-2012 09:28)lauraxxx napisał(a):  Ja po 5 tygodniach zarobiłam 10zł. Myślę, że jest w tym potencjał.

bekabekabekabeka po 40 dniach 10 pln
no to na harley z reklamy w 1 poście może za 300 lat w takim tempie uzbierasz
na takie "zarabianie" szkoda czasu

Ale to nie o to chodzi, że masz na tym zarobić i kupić sobie wyspę. Po prostu robisz coś fajnego - to, co na wszystkich innych serwisach robisz za darmo i się cieszysz, a tu masz z tego kasę. To jak - lepiej mieć 0 hajsu czy coś??? Logika jest prosta...

może pomyliłaś grupy wiekowe - do swojej grupy to skieruj bo ja nie mam czasu na pierdoły jakimi są takie pier..... i mając się bawić tracić czas na takie pierdolniki i mieć ochłap w postaci 10 na 40 dni to wybacz ale szkoda mojego cennego czasu bo 10 pln to w x innych miejscach to ja mam w kilkanaście minut a nie po 40 dniach
więc logika jest prosta - dzieci co lubią zbierać guziki może się pobawią w ochłap, dorośli niestety nie będą marnowali swojego cennego czasu


RE: IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! - imgrin - 22-11-2012 12:22

[/quote]

może pomyliłaś grupy wiekowe - do swojej grupy to skieruj bo ja nie mam czasu na pierdoły jakimi są takie pier..... i mając się bawić tracić czas na takie pierdolniki i mieć ochłap w postaci 10 na 40 dni to wybacz ale szkoda mojego cennego czasu bo 10 pln to w x innych miejscach to ja mam w kilkanaście minut a nie po 40 dniach
więc logika jest prosta - dzieci co lubią zbierać guziki może się pobawią w ochłap, dorośli niestety nie będą marnowali swojego cennego czasu
[/quote]

Jeśli traktujesz to jak sposób na życie, to nawet Cię rozumiem, ale w imgrinie głównie chodzi o zabawę z benefitami Smile


RE: IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! - lauraxxx - 22-11-2012 13:03

To jest tak, jak z myciem zębów - i tak codziennie to robisz, a możesz na tym zyskać


RE: IMGRIN.PL - Baw się i zarabiaj! - imgrin - 26-11-2012 10:37

Piszą o nas w mediach Smile
http://bezwyjatku.pl/n/jestes-maniakiem-smieszych-obrazkow-w-internecie-zarob-na-tym