Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię hurtowe ilości punktów chomikuj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię hurtowe ilości punktów chomikuj (/Temat-Kupie-hurtowe-ilosci-punktow-chomikuj-61160)

Strony: 1 2


RE: Kupię hurtowe ilości punktów chomikuj - pawel4325 - 25-11-2012 21:01

Na razie odpisał dlatego edytowałem post, ale dziwne że mówi że znajomy zablokował chomika, coś mi się w taki cuda nie chcę wierzyć, tak samo jak mówi mi że nie może wysyłać prywatnych wiadomości bo administracja chomikuj mu zablokowała, no nic czekamy, jak dzisiaj sprawa się nie rozwiąże to wyślę, ale mnie też denerwuje na każdego robienie dowodów...

Dobrze że przynajmniej w chomikowych rozmowach został ślad jak zmienił nazwę chomika miał nazwę chomika "KinoDlaZbyszka" a w chomikowych rozmowach zmieniła się na "sunshineala" kojarzy ktoś tego chomika ?


RE: Kupię hurtowe ilości punktów chomikuj - pawel4325 - 08-12-2012 15:46

Chciałbym odświeżyć temat, ponieważ długi czas nikt nic nie piszę a dalej jest aktualny.


Kupię hurtowe ilości punktów chomikuj - Coristo - 26-06-2013 18:31

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.