Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie moge kupic Traficku? co jest? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Nie moge kupic Traficku? co jest? (/Temat-Nie-moge-kupic-Traficku-co-jest-61121)



Nie moge kupic Traficku? co jest? - Pentas - 20-11-2012 09:14

Mój kumpel zarejestrował się 4.10.2012. Panele darmowe normalnie pracują. Po miesiącu dokupił dodatkowe panele jednak nie może dokupić trafiku jak również nie został określony termin subskrypcji który powinien być 4.11. a następny 4.12.2012. Panele kupione i nie można ich zasilić ruchem.
Ja wykonałem podobną operację i bez problemu zakupiłem panele i trafik.
Wysłał 10.11.2012 maila do BB przez stronę główną i oprócz potwierdzenia jego otrzymania przez BB odpowiedź na zadane pytanie nie nadeszła.
Przesyłam printscreen z jego konta i proszę o pomoc ?

[Obrazek: 58546127334701168094.png]


RE: Nie moge kupic Traficku? co jest? - BBinternet - 20-11-2012 10:42

To, że zarejestrował się 4.10 to nie oznacza, że traffic powinien kupować 4 kolejnego miesiąca.
Termin subskrypcji nie został określony, ponieważ nie mógł być. Termin zostanie określony po pierwszym zakupie traffic packa. Np. jeśli kupi dzisiaj, to automatycznie za miesiąc zostanie zakupiony kolejny traffic pack.

Jeśli chcemy kupić traffic pack, zwiększamy liczbę na 1 (tam nad przyciskiem "Add Subscription") i klikamy ten przycisk.
Niestety nie wiem na czym polega problem, ponieważ go nie opisałeś. Wyświetla się jakiś błąd?