Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile zarabiacie na artykułach CashBuzz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: CashBuzz (/Forum-CashBuzz-319)
+---- Wątek: Ile zarabiacie na artykułach CashBuzz? (/Temat-Ile-zarabiacie-na-artykulach-CashBuzz-61067)

Strony: 1 2


Ile zarabiacie na artykułach CashBuzz? - n1000 - 18-11-2012 16:23

Mam pytanie do Was odnośnie nowej możliwości zarabiania na CashBuzz.org - ile zarabiacie na artykułach i na ilu zarabiacie? Zaciekawiła mnie ta opcja, ale chciałbym się dowiedzieć na ile jest ona efektywna.

Do tej pory na próbę stworzyłem jeden artykuł, trochę 'pospamiłem' w komentarzach, i na razie czekam Smile


RE: Ile zarabiacie na artykułach CB? - HAUKA - 18-11-2012 23:48

Przybliży mi ktoś w ogóle o co chodzi z tymi artykułami? Wink


RE: Ile zarabiacie na artykułach CB? - daniel42na - 19-11-2012 00:03

Piszesz/kopiujesz artykuł który ma przyciągnąć uwagę internauty..

Wstęp może on przeczytać za friko, ale żeby przeczytać go w całości musi wypełnić oferte Xpokerface

Powodzenia


RE: Ile zarabiacie na artykułach CB? - startchips - 20-11-2012 15:43

Na artykułach podobnie jak na plikach. Bo zasada ta sama, wszystko zależy od artykułu, jak ta treść jest poszukiwana itd.


RE: Ile zarabiacie na artykułach CB? - Hejoo1 - 20-11-2012 20:54

Ja też nie wiem o co chodzi w tych artykułach :/


RE: Ile zarabiacie na artykułach CB? - Nicktim - 25-11-2012 15:29

@Up piszesz artykuł, jedna część to opis np. gry, a druga to link do downloadu, user który jest zainteresowany grą może odblokować artykuł wypełniając ankietę, jeśli wypełni ma dostęp do linku.


RE: Ile zarabiacie na artykułach CB? - Zemix - 14-05-2013 08:52

A ja mam pytani, gdzie najlepiej je udostępniać?!


RE: Ile zarabiacie na artykułach CB? - n1000 - 20-06-2013 07:22

(14-05-2013 08:52)Zemix napisał(a):  A ja mam pytani, gdzie najlepiej je udostępniać?!

Wszędzie gdzie się da Smile


RE: Ile zarabiacie na artykułach CashBuzz? - Admin - 20-06-2013 08:03

(14-05-2013 08:52)Zemix napisał(a):  A ja mam pytani, gdzie najlepiej je udostępniać?!

W miejscach tematycznie powiązanych, wszystko zależy od jego treści, wiadomo że artykułu "jak pozbyć się cellulitu" nie będziesz reklamował na forum informatycznym.


RE: Ile zarabiacie na artykułach CashBuzz? - Por2010 - 25-06-2013 10:28

ja kiedyś dałem fotkę jakiejś laski i żeby zobaczyć więcej zdjęc trzeba było zrobić tą oferte Big Grin
miałem tylko 1 pobranie, ale prawie wogóle nie promowałem xD