Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymienię PAYZA na PRZELEW BANKOWY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymienię PAYZA na PRZELEW BANKOWY (/Temat-Wymienie-PAYZA-na-PRZELEW-BANKOWY-60988)



Wymienię PAYZA na PRZELEW BANKOWY - just4now - 16-11-2012 18:32

Witam!

Szukam kogoś do stałej cyklicznej współpracy, mam kasę na PAYZA i chcę ją przesyłać komuś na PAYZA a ten ktoś mi na konto bankowe.

Tym razem jest to tylko 74 zł ($23.26 USD), ale następna transza może być większa Smile a nawet napewno będzie większa i będą one cykliczne

Proszę o rozsądną ofertę.

pozdrawiam Smile


RE: Wymienię PAYZA na PRZELEW BANKOWY - mendax - 16-11-2012 20:03

Mam konta w kilku polskich bankach (m in w sync - przelewy błyskawiczne).

Od 1 grudnia mogę się wymieniać ale oczywiście z prowizją - 10% z tego co dostanę dla mnie.

Jeśli pasuje to zapraszam...


RE: Wymienię PAYZA na PRZELEW BANKOWY - just4now - 16-11-2012 20:12

10% to dużo, mogę zaproponować 6%, a to że od grudnia to akurat bardzo mi pasuje Smile


RE: Wymienię PAYZA na PRZELEW BANKOWY - mendax - 16-11-2012 20:38

krakowskim targiem - 8%?


RE: Wymienię PAYZA na PRZELEW BANKOWY - just4now - 16-11-2012 20:47

Akurat jestem z małopolskie więc krakowskim targiem to nie bedzie 8 a 7% i jesteśmy dogadani i od 1 grudnia diluje z Tobą Smile


RE: Wymienię PAYZA na PRZELEW BANKOWY - mendax - 16-11-2012 23:11

Między 10 a 6 to krakowskim targiem raczej 8 ale niech będzie 7 ;-)

Jak tylko zejdą przelewy do mnie na konta to dam znac Smile


RE: Wymienię PAYZA na PRZELEW BANKOWY - just4now - 17-11-2012 10:05

ok, no to czekam na kontakt! pozdr.


Wymienię PAYZA na PRZELEW BANKOWY - surfer0700 - 26-06-2013 20:32

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.