Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewny,stabilny zarobek. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pewny,stabilny zarobek. (/Temat-Pewny-stabilny-zarobek-60983)



Pewny,stabilny zarobek. - zlotybin - 16-11-2012 17:44

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle istnieje taki serwis,w którym można normalnie zarobić, powiedzmy 5-10 zł dziennie poświęcając na to 1-3h na dzień,bez poleconych.
interesuje mnie wszystko:wpisywanie kodów,czytanie,pisanie,klikanie,byle by stawki były rozsądne,a minimum nie było niemożliwe do osiągnięcia nawet po 1miesiącu,bo do tej pory tylko na taki serwisy trafiałem.


RE: Pewny,stabilny zarobek. - tomazzi - 16-11-2012 17:46

opcja szukaj na prawdę nie gryzie
całe forum masz poświęcone zarabianiu
przygładź fałdy, poszukaj poczytaj i znajdziesz coś dla siebie
miejsce tematu to kosz


RE: Pewny,stabilny zarobek. - daniel42na - 16-11-2012 17:47

(16-11-2012 17:44)zlotybin napisał(a):  Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle istnieje taki serwis,w którym można normalnie zarobić, powiedzmy 5-10 zł dziennie poświęcając na to 1-3h na dzień,bez poleconych.
istnieje


RE: Pewny,stabilny zarobek. - zlotybin - 16-11-2012 18:10

Dobra dzięki, faktycznie przyznam chciałem iść trochę na łatwiznę mając nadzieję że mi jakiś serwis wymienicie,no ale nic wieczór jest czas mam to forum postudiuję Smile


RE: Pewny,stabilny zarobek. - Admin - 16-11-2012 18:13

sposobów zarobkowania jak i samych serwisów jest setki jak nie tysiące, mija się z celem tworzenie kolejnego wątku który będzie dotyczył opisywanych już na forum serwisów, poczytaj troche potestuj kilka serwisów a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli masz jakieś konkretne pytania odnośnie danego serwisu to kieruj je w wątkach które są mu poświęcone, wielu użytkowników z pewnością Ci pomoże, polecam też korzystanie z opcji szukaj przed zadaniem pytania.


Pewny,stabilny zarobek. - Admin - 16-11-2012 18:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.