Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty (/Temat-Zarabiasz-na-pisaniu-postow-forom-pl-Szybkie-wyplaty-60971)

Strony: 1 2


Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty - Pentas - 16-11-2012 11:14

Forom.pl to forum wielotematyczne. Płacą za pisanie postów, mają nawet dobre stawki. Niebawem chce się wziąć za pisanie. Będę was na bieżąco informował

Cennik za pisanie postów

1000 postów = 10zł
10000 postów = 100zł + Premia w wysokości 30zł
100000 postów = 1000zł + Premia w wysokości 500zł

Ich Regulamin

1. Użytkownik musi być zarejestrowany na forum
2. Pisze posty odpowiednio tematycznie do każdej kategorii w jakiej chce udostępnić wiadomości
3. Każdy post musi zawierać co najmniej 100 liter/znaków i nie może być kopiowany z innych stron
4. Zakaz spamu itp.
5. Wypłaty realizowane są w ciągu 3 dni na konto bankowe, a w ciągu godziny na konto paypal.
6. Wypłata już od 10zł
7. W celu wypłaty należy napisać do administratora o wypłatę należności, administrator forum sprawdzi prawidłową treść i ilość postów następnie wypłaci pieniądze.


RE: Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty - Deotho - 16-11-2012 11:18

Może być ciekawe. Dowody wypłat?


RE: Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty - Pentas - 16-11-2012 11:20

Dopiero dzisiaj uruchomili tę funkcję, ale od dawna zapowiadali więc czekałem aby być pierwszy z tym tematem


RE: Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty - Deotho - 16-11-2012 11:23

Rozumiem, a więc zarejestruje się i zobaczę. Smile


RE: Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty - Pentas - 16-11-2012 11:24

Ja dopiero wieczorem zacznę pisać w tematach które dobrze znam


RE: Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty - Deotho - 16-11-2012 11:29

Ja już powoli się zaczynam, ale słaba aktywność z tego co widzę.


RE: Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty - Hercik - 16-11-2012 11:49

Jak dla mnie słabe to jest niestety ;/
Z kilku powodów:
1. Forum wygląda nie profesjonalnie.
2. Forum posiada 27 użytkowników czyli rozmowa nie ma z kim się nakręcać że tak powiem.
3. Stawki też nie powalają na głowę widziało się już lepsze.

Jak dla mnie nie warto się męczyć tam ;/


RE: Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty - Deotho - 16-11-2012 12:05

Jak dla mnie to zależy im tylko na ściągnięciu użytkowników.


RE: Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty - Admin - 16-11-2012 13:15

3. Każdy post musi zawierać co najmniej 100 liter/znaków i nie może być kopiowany z innych stron.

Dobre sobie 10zł za 1000 autorskich postów po 100 liter+

To pisząc zwykłe artykuły czy precle zarobimy kilkakrotnie więcej mając gwarancje że dostaniemy wypłatę.


RE: Zarabiasz na pisaniu postów forom.pl Szybkie wypłaty - TwojaMama - 16-11-2012 13:33

100 znaków 1000 postów 10 zł
dzieki postoje