Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze Walidacje Programu Partnerskiego Provident????? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wasze Walidacje Programu Partnerskiego Provident????? (/Temat-Wasze-Walidacje-Programu-Partnerskiego-Provident-60937)



Wasze Walidacje Programu Partnerskiego Provident????? - Pentas - 15-11-2012 09:07

Witam jak doskonale wiecie walidacje sieci afiliacyjnych programu partnerskiego Provident były katastrofalne!

Ja osobiście miałem 97leadów a tylko 3 zaakceptowali, wydałem kupę kasy na reklamę i straciłem

czytałem gdzieś na forum ze ktoś miał 1200leadów a zaakceptowanych tylko 80

Programy Afiliacyjne zachowały sie także zle co do wydawców, choć nie które osunęły pp Provident.

Jak zwykle bogaci zarabiaj na tych najbiedniejszych czyli wydawców którzy chcą dorobić trochę grosza

Proszę o wasze opinie podzielmy sie tą nieczystą grą?


RE: Wasze Walidacje Programu Partnerskiego Provident????? - Admin - 15-11-2012 09:24

ja osobiście nei wiem bo nie korzystam z pp providenta, wiem jednak że samo pozyskanie leada nie wystarczy aby uzyskać wynagrodzenie, bardzo często leadowiec musi spełnić dodatkowe warunki opisane w regulaminie, aby jego akcja została zaliczona. Dla przykładu posłużę się kontami bankowymi w programie partnerskim bankier.pl, wiele kont wymaga wpłaty kilkuset złotych, używania karty czy wykonania kilku przelewów w pewnym okresie czasu od rejestracji, konwersja zawsze jest bardzo niska.

Oto lista wymogów w bankier.pl dla poszczegółnych kont bankowych (samo ich założenie nie jest adekwatne z zaliczonym leadem):

http://zarabiam.com/pliki/banki.png


Wasze Walidacje Programu Partnerskiego Provident????? - Artinesse - 02-03-2018 13:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.