Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nagrody co brac? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nagrody co brac? (/Temat-Rozwiazane-Nagrody-co-brac-6091)



[Rozwiązane]Nagrody co brac? - tyndyk23 - 27-04-2010 18:05

WitamSmile


Mam 1200 Ptz i chciałbym konsole psp taka za 800 PTZ? I tutaj pojawia sie problem. Otoz chodzi mi o to jak trudno zdobyc taka nagorde podczas restocku? jest jakas realna szansa?


RE: Nagrody co brac? - Sony_st - 27-04-2010 18:08

szanse na nią są bardzo małe, sam próbowałem polować na nią kilka restocków i nic.
Teraz robię to na takiej zasadzie że co wejdzie pod rękę to biorę w końcu za darmo wszystko Wink


RE: Nagrody co brac? - Aceq - 27-04-2010 20:08

masz małe szanse ale dozbieraj 1300 ptz na Ipoda touch 8gb większe szanse już są


RE: Nagrody co brac? - Magnus - 28-04-2010 08:07

Jest mała szansa Ipoda touch większa ... Jak to jest twój pierwszy restock to bierz gręTongue


RE: Nagrody co brac? - matid20 - 28-04-2010 10:09

Jeżeli nie będzie już tej nagrody, którą chciałeś wyhaczyć, to nie bierz jakichś pierdół tylko zostaw PTZ na shop Wink


RE: Nagrody co brac? - Marello - 28-04-2010 11:09

Shop który jest dla Z i hamburgerów
Zamykam.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nagrody co brac? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.