Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty]3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina (/Temat-Zamkniety-3-miesiace-oczekiwania-i-oto-jest-Koszulka-Admina-609)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Admin - 30-12-2009 18:04

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=4dxjVYuqhFs[/my-youtube]


w koncu dotarla oto filmik na szybko Smile


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Alcor - 30-12-2009 18:11

No gratulacje, wreszcie się doczekałeś upragnionej koszulki. Big Grin


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Enemy - 30-12-2009 18:14

no ja tez czekam 3 miesiac ciekawe kiedy do mnie dojdzie Big Grin


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Knoh - 30-12-2009 18:32

Gratuluję koszulki!!!!! mi brakuje jeszcze 19 osób do Z-list ;p mam nadzieje że zdołam kiedyś uzbierać Smile


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - freemen11 - 30-12-2009 18:58

Graty. Ja już zaprosiłem ponad 20 osób i mam nadzieje, że jak włączą Lockerz to się pojawi w końcu z-list i wszystkie PTZ naliczą, a koszule pewnie dostane w majuBig Grin


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Bonior - 30-12-2009 20:01

bravo!!


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - krzych91 - 30-12-2009 20:34

Jestem tu nowy i w ogóle na Lockerz... Chciałbym zapytać - czy ktoś z was autentycznie coś zgarnął z nagród? Dział forum temu poświęcony jest praktycznie pusty, a jedyne o czym czytałem to właśnie koszulki... Pytam poważnie, bo zaczynam w to powoli wątpić Tongue


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Alcor - 30-12-2009 21:05

Krzych, przekonasz się po tym restocku, że lockerz to poważna firma, która rozdaje za "darmo" nagrody.


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - krzych91 - 30-12-2009 21:11

No mam nadzieję, że usłyszę coś więcej na temat autentycznych wygranych, bo sami chyba przyznacie, że póki co to mało kto coś wygrał... Sam mam dopiero 34ptz, ale konto mam od trzech dni, z czego przez dwa strona nie działa...


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Alcor - 30-12-2009 21:20

Miejmy nadzieje że nam to jakoś wynagrodzą np. w postaci podwójnych ptz w czasie weekendu.