Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wypłacić z 20$toSurf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak wypłacić z 20$toSurf (/Temat-Jak-wyplacic-z-20-toSurf-60899)

Strony: 1 2


RE: Nie wiem gdzie to napisać więc napisze tu :/ - duzypawel - 14-11-2012 13:39

jeśli chcesz przelać pieniądze na swoje konto bankowe to podaj numer konta (jeśli istnieje możliwość przelewu na konto bankowe z tego serwisu o którym mówisz).

w większości przypadków jednak konieczne jest skorzystanie z jakiegoś 'pośrednika' typu paypal, payza, solid tust pay, liberty reserved etc... może zapoznaj się z regulaminem tego serwisu, z którego chcesz wypłacić pieniądze, upewnij się w jaki sposób (na jakie konto) można z niego wypłacać i... zrób to? Smile


RE: Nie wiem gdzie to napisać więc napisze tu :/ - jasiupl210 - 14-11-2012 13:43

ale wam servis wybieram opcje paypal i wyskakuje mi podaj indefi . i nr. konta i ja nie mam tego czemu ???

http://5voucher.com mam podać konto LR a to co mam wpisać adres email czy co ??


RE: Nie wiem gdzie to napisać więc napisze tu :/ - duzypawel - 14-11-2012 14:08

w LR Twój numer konta to nie adres e-mail tylko indywidualny kod składający się z liter i cyfer. jak się zalogujesz na swoje konto na LR to na pewno go znajdziesz Smile


RE: Nie wiem gdzie to napisać więc napisze tu :/ - jasiupl210 - 14-11-2012 14:15

a w paypal jest jakiś indywidualny kod który trzeba podać żeby przelać pieniądze z jakiegoś serwisu ?


RE: Nie wiem gdzie to napisać więc napisze tu :/ - duzypawel - 14-11-2012 14:19

nie, rejestrując się PP podajesz adres e-mail, który jest tak jakby Twoim numerem konta. Może zabrzmi to głupio ale mam nadzieję, że wiesz, że... w celu przelania sobie pieniędzy skądkolwiek na PP lub LR lub cokolwiek innego, musisz się tam najpierw zarejestrować? Smile podać jakieś dane, login, hasło etc? Smile


RE: Nie wiem gdzie to napisać więc napisze tu :/ - jasiupl210 - 14-11-2012 14:22

To chciałem usłyszę jestem zarejestrowany a teraz z 20dollars2surf chcę przelać pareset $ wiec dzięki Smile


RE: Jak wypłacić z 20$toSurf - duzypawel - 14-11-2012 15:13

gratuluję kolekcji $ na tym serwisie i powodzenia przy wypłacie!


Jak wypłacić z 20$toSurf - Admin - 25-12-2012 15:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.