Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duża kasa za GU z Fararrem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: GoUpload (/Forum-GoUpload-309)
+---- Wątek: Duża kasa za GU z Fararrem! (/Temat-Duza-kasa-za-GU-z-Fararrem-60888)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - GoUpload.net - 20-10-2013 22:40

Można zostać jego poleconym. Jest naszym oficjalnym mentorem, pomógł wielu osobom zacząć zarabiać fajne pieniądze, odezwij się do niego, bo niedawno wystartowało jego forum, gdzie udziela porad swoim poleconym Smile


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - Fararro - 22-10-2013 11:27

Jasne, każdy kto ma ochotę popracować może zostać moim poleconym ale wymagam pracowitości i odrobiny ogarnięcia.

Przypominam, że jak piszecie mi PW, maila czy cokolwiek to koniecznie napiszcie do mnie na gg wraz z nickiem pod jakim się zarejestrowaliście, bo potem pisze 20 osób naraz i nie wiadomo kto jest kto Wink


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - djmichu - 23-10-2013 16:52

napisałem na gg czekam na odp


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - Fararro - 07-11-2013 07:56

Mały update pierwszego posta , zainteresowane osoby proszę czytać.

Dopiero dziś pokasowałem prywatne wiadomości na tym forum bo się okazało, że jest ich za dużo i nie można było do mnie pisać Wink


Zapraszam wszystkie zainteresowane zarabianiem osoby! Smile


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - Fararro - 13-12-2013 18:27

Wszystkie zainteresowane zarabianiem osoby o kontakt poprzed pw na forum.fararro.pl - proszę pisać co robiliście do tej pory, nick z gu oraz nr gg.


Zapraszam Wink


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - Fararro - 30-12-2013 10:21

Jak coś ja już jestem także pisać do mnie jeszcze raz pw na moim forum lub jeszcze raz na gg i działamy Smile

Przypominam, że w wekendy nie pracuję a poza tym nie będę dostępny 1 stycznia Wink


Pzdr.


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - dawidekch - 02-01-2014 08:14

Jestem zainteresowany współpracą. Kontakt PW


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - Fararro - 08-01-2014 16:28

Kontakt ze mna pierwszy poprzez pw na forum.fararro.pl na pw piszemy co umiemy, z czym mamy problemy oraz nr gg Smile

Zapraszam!


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - dawidekch - 09-01-2014 20:11

Napisałem Ci na forum na PW.


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - dawkos23 - 10-01-2014 23:15

Fararro pokazujesz sie tu? Bo chcialbym zebys zostal moim mentorem na GU Smile