Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybory - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wybory (/Temat-Wybory-6088)

Strony: 1 2


Wybory - tv-story - 27-04-2010 16:23

Witam. Na kogo będziecie głosować? Lub na kogo byście głosowali jakbyście mogli? Ja osobiście jak bym mógł na pewno nie zagłosował na Po ani PIS. Chyba mój głoś poszedłby na JKM. A jak u was?


RE: Wybory - 69ScR33n69 - 27-04-2010 16:40

PiS!!


RE: Wybory - tv-story - 27-04-2010 16:41

Dlatego założyłem temat żeby podyskutować!


RE: Wybory - MotorniczyTramwaju - 27-04-2010 16:42

Nie, proszę nie dochodźmy do takich tematów na takim forum. Po kilku dniach na forum wszyscy byliby wrogami. Dla mnie temat bez sensu. To FORUM O LOCKERZ! :/


RE: Wybory - menhils - 27-04-2010 16:48

Forum jest o Lockerz, ale temat w Off-Topic (Sprawy nie dotyczące Lockerz)


RE: Wybory - Lukasz142 - 27-04-2010 18:16

Szczerze to nie ma na kogo. Ja zagłosuje na mniejsze zło czyli na PO.Nie głosujcie na PIS bo na tą partie głosują same dziadki.Historia Patriotyzm czy Religia co preferuje PIS to ważne wartości ale dla nas ludzi młodych liczy się co innego.Ja najbardziej preferuje liberalizm a tym kieruje się PO dlatego zagłosuje na Komorowskiego.


RE: Wybory - nickluk - 27-04-2010 18:43

pis, dokladnie Jaroslaw k.


RE: Wybory - Kilol - 27-04-2010 18:49

Trochę będzie dziwnie moim zdaniem, jeśli Jarosław K. zostanie prezydentem. Wcześniej jego brat nim był, teraz on...


RE: Wybory - szulakaluble - 27-04-2010 19:09

Tez sie bardzo tego boje ze moze wygrac.... pomine nawet fakt ze nie ma malzonki a wg mnie ktos taki jak prezyden powinien miec rodzine, a nie kota.
Mam taka nadzieje ze emocje zwiazane z katastrofa juz opadły i ludzie beda racjonalnie podejmowac decyzje przy glosowaniu...
Dokładnie jeszcze nie wiem na kogo bede glosował ale napewno nie na pis... i od razu mowie ze nie zamierzam polemizowac z osobami ktorzy wyznaja za swoja religie pis bo w ostatnim temacie najbardziej krzyczały osoby ktore w tym roku...zdaja test gimnazjalny a pojecie o polityce maja ZEROWE


RE: Wybory - 69ScR33n69 - 27-04-2010 19:40

to co z tego , że nie ma małożonki ,
ważne to , że będzie dobrym prezydentem
Kilol jak J.Kaczyński wygra ( a jestem niemal
na 99.9% przekonany , że wygra je) to zobacz
jaka to będzie historia niezwykła , brat Lech zginął
w tragedii lotniczej a brat bliźniak wygrał i poprowadził
Jego dzieło. Nigdzie na świecie tak nie było . Polska jest
biedna ale ma i będzie miała najlepszą historię ,która
nigdy nie zginie i jest bezcenna.. Z drugiej strony
zastanawiam się nad wypowiedzią Lukasza142 , "Historia Patriotyzm czy Religia co preferuje PIS to ważne wartości ale dla nas ludzi młodych liczy się co innego.Ja najbardziej preferuje liberalizm a tym kieruje się PO"
W tym jest trochę racji , ale PO ma swoje wady , głównym problemem
jest to ,że PO chce lepiej dla bogatych np.płatne wizyty u lekarza itp.