Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów (/Temat-Wysurfuj-eu-PreLaunch-Bonusy-dla-Forumowiczow-60869)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - tomazzi - 21-12-2012 11:03

(21-12-2012 10:58)mojbiznes napisał(a):  A jesli chodzi o strony do surfowania to sa caly czas, średnio 25 aktywnych.

masz się czym szczycić ...
u konkurencji mniejszy "zarobek" w punktach ale x osób, x stron w surfie czyli te twoje 25 razy x, x klików itp itd
ludzie pójdą tam gdzie mają lepiej, wiadomo na start trzeba dokładać z własnej kieszeni jak chce się mieć ludzi bo nikt się nie rzuci by wydawać środki w x kwotach na zakup czegoś
coś za coś - albo chcesz robić z głową, albo robisz pod swój interes tracąc ludzi
ja takie miejsca wykorzystuję do reklamy, gdzie mi się punkty expresowo nazbierają by coś reklamować a przy okazji jakaś wypłata wpadnie
twój serwis na tą chwilę nie jest miejscem gdzie jest sens cokolwiek reklamować bo szkoda czasu a o uzbieraniu przy okazji reklamy na jakąś wypłatę to można zapomnieć


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - UmCyK - 21-12-2012 12:00

Są☻ też strony że które wyrzucają nowe okna i wtedy surf się zatrzymuje :/


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - mojbiznes - 26-03-2013 12:05

Dodano panel zarządzania i wykonywania platnych zadań.


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - lamparciczka - 26-03-2013 12:12

niezbyt ciekawe i zachęcające do siebie miejsce by w nim zarabiać
ilość osób również świadczy o tym, że nie chcą marnować czasu na ten serwis
lepsze już taski -) więcej i szybciej się zarobi niż w tym serwisie Smile


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - mojbiznes - 26-03-2013 13:40

(26-03-2013 12:12)lamparciczka napisał(a):  ...niezbyt ciekawe i zachęcające do siebie miejsce by w nim zarabiać...

Proszę rozwinąć swoją wypowiedź.


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - lamparciczka - 26-03-2013 16:25

image w stylu malowania 3 latka który dopiero poznaje co to są kredki i co się nimi robi
formy i możliwości zarobku nie zachęcające nawet do tego by się nimi interesować, ze względu na wysokość tego co zarobimy wykorzystując te sposoby


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - mojbiznes - 26-03-2013 21:43

Komentując coś należy wysławiac się poprawnie tym bardziej jesli komentuje sie neatywnie. Sformułowanie image nie jest tu na miejscu. ale czego oczekiwac po kimś kto zarejestrował się na forum wczoraj.
Nie mniej jednak pozdrawiam. I jeśli ine jest Pani zainteresowana tematem proszę zachować komentarze dla siebie, tym bardzie ze nie sa konstruktywne.


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - KoEj - 25-08-2013 17:03

lamparciczka To fajny sposób zarabiania kasy co ty pie@$%#isz. Gram sobie w LoL'a surf cały czas włączony i nabija punkty. Wogóle nie klikam w reklamy i już (po 5 dniach) mam 12323.00pkt. Jeszcze troche i wyplatka Tongue. Czekam tylko, aby Maksymalnie do wplaty bylo 4zł a nie 3.

@EDIT

Mam dziwnego buga.
Wyświetla mi się okno dialogowe z wiadomościa : Zgodnie z regulaminem twój profil MUSI być aktualizowany. Zaktualizowałem profil i to samo...


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - nakyplaygames - 25-08-2013 17:16

(25-08-2013 17:03)KoEj napisał(a):  lamparciczka To fajny sposób zarabiania kasy co ty pie@$%#isz. Gram sobie w LoL'a surf cały czas włączony i nabija punkty. Wogóle nie klikam w reklamy i już (po 5 dniach) mam 12323.00pkt. Jeszcze troche i wyplatka Tongue. Czekam tylko, aby Maksymalnie do wplaty bylo 4zł a nie 3.

@EDIT

Mam dziwnego buga.
Wyświetla mi się okno dialogowe z wiadomościa : Zgodnie z regulaminem twój profil MUSI być aktualizowany. Zaktualizowałem profil i to samo...

Boże idioto odkopałeś temat facepalm


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - Eminey - 14-10-2013 21:30

Od ponad 5 tygodni brak wyplat...