Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów (/Temat-Wysurfuj-eu-PreLaunch-Bonusy-dla-Forumowiczow-60869)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - maciejrosa - 07-12-2012 18:47

Juz sa stronki do surfowania


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - slonce - 07-12-2012 20:36

Hehe sa są ja dziś cały dzień surfuję HuhLol


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - Aizen - 08-12-2012 13:40

Zarejestrowany
nick: AizeN


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - UmCyK - 11-12-2012 16:16

Zabrali mi 3000 pKT


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - mojbiznes - 11-12-2012 23:04

Kolega UmCyK zapomniał dodać, że użytkownicy dostali maila wyjaśniającego w tej sprawie i każdy użytkownik rozpatrywany jest indywidualnie.

Co najważniejsze jesteśmy wypłacalni --> http://wysurfuj.eu/index.php?w=wyplaty


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - UmCyK - 12-12-2012 19:21

Otrzymałem zwrot.


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - UmCyK - 17-12-2012 08:50

A miało być tak pięknie.
Miałem już 1.70zł
A tu przelicznik zmiana i nagle 0.35zl nie polecam Smile


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - mojbiznes - 21-12-2012 10:44

W porownaniu do innych zutosurfów mamy i tak atrakcyjne stawki przy niskim minimum.
100000 = 2 PLN.
Lista naszych wypłat:

http://wysurfuj.eu/index.php?w=wyplaty


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - cpr - 21-12-2012 10:48

Również nie polecam, stron w surfie bardzo mało, a na reklamach na stronie dosłownie można się "zabić".


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - mojbiznes - 21-12-2012 10:58

Prosze powiedziec jakie reklamy. Jest jeden zamykany layer na dole w pasku i 2 bannery + adtaily. To wszystko. Nic nie zamula. A jesli chodzi o strony do surfowania to sa caly czas, średnio 25 aktywnych.

Dodatkowo kilka konkursów, ofert i promocje.

Ale niestety taka jest mentalność wielu osób. Coś za nic.

Pozwole sobie zacytowac jednego z uzytkownikow serwisu;

Cytat:Właściwie to czepiacie się tak Admina, a ja tego nie rozumiem. Chcecie żeby serwis upadł po 2 miesiącach? Przecież Admin nie będzie Wam płacił wiecznie z własnej kieszeni. Fakt, faktem, szkoda, że nie było to wcześniej zapowiedziane ale widocznie Admin nie sprawdził panującej na rynku sytuacji. Ja wolę mieć 10 razy mniej zysku, ale mieć pewność otrzymanej wypłaty.
I to chyba ja powinienem najwięcej tutaj lamentować, gdyż to ja najwięcej (na obecną chwilę) stracę gdyż przy mojej ilości poleconych da się już to odczuć w kilkunastu/ kilkudziesięciu PLN-ów miesięcznie. Jakoś się cieszę, że w końcu jest ta stawka zmieniona. Dlaczego?! Bo wolę zarabiać mniej przez kilkanaście/ kilkadziesiąt miesięcy niż zarobić 20zł w ciągu miesiąca i na tym zakończyć zarobek w tym serwisie.