Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Codes-service - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Codes-service (/Temat-Codes-service-60865)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Codes-service - slonce - 12-11-2012 21:41

[attachment=1641]http://www.codes-service.com/inscription-2227295.html
http://www.codes-service.com/

Wystarczy sie logowac kazdego dnia a poziom vip wzratsa i partie się kumulują !!! Big Grin

Stronka ma juz kilka lat, sama z niej korzystam, można brać kody np do stron takich jak 20dollars2surf, Laboitakados, Tirocado i wiele wiele innych Smile a także są wypłaty na PayPal ( wypłatę otrzymuje się w ciągu 5 dni) , 10 , 20, 50 i 100 euro

10 euro = 16 tys pkt.

Za każdym razem gdy się logujemy poziom VIP wzrasta Smile a jeśli zdrapek nie zdrapiemy to one nam nie znikaja tylko się kumulują Smile

Najlepiej załozyć swój Clans i grać w grę Memo (poświecajac 15 minut dziennie) , klan trwa tydzień, są miejsca nagradzane od 1 do 50 .
1 miejsce - 250 tys pkt
2 miejsce - 150 tys pkt
3 miejsce - 100 tys pkt .... i tak do 50 miejsca za 1000 pkt

Ja gram sama w klanie , poswiecam dziennie 15 minut na gre Memo i co tydzień mam 1000 pkt Smile

Klan ma tzw kuferek , do kuferka mozna przelać pkt i zasilić swój klan na dożywotnio Smile wtedy mniej zuzywamy partii gier Smile

Zakładka BONUS , są bannerki do wyklikania Smile

Kody do tej stronki sa na wielu francuskich stronkach a takze na giełdach kodów, codes-discount.com, codeotop... mozna rózniwż kod kupić poprzez sms. Kod wpisujemy w zakładkę PARTIES.

Strona ma tłumacza na język Polski Smile

Poziomy VIP:
VIP 1 : 1 Serv'code
VIP 2 : 50 Serv'points, -5% dans la boutique des codes
VIP 3 : 270 Serv'points
VIP 4 : 1425 Serv'points
VIP 5 : 3000 Serv'points
VIP 6 : 40 jetons par jour, -10% dans la boutique des codes
VIP 7 : 10500 Serv'points
VIP 8 : 14000 Serv'points
VIP 9 : 45% des gains de vos filleuls au parrainage , -15% dans la boutique des codes
VIP 10 : 70 jetons par jour
VIP 11 : 10€ par paypal
VIP 12 : -20% dans la boutique des codes
VIP 13 : gains tickets x2
VIP 14 : 50 Serv'codes, gains clans x1.5
VIP 15 : -50% dans la boutique des codes
VIP 16 : 1000 Serv'codes
VIP 17 : 500€ par paypal
VIP 18 : 1000€ par paypal
VIP 19

Dodałam zdjecie kody które tam widać są już zuzyte Wink tak sobie mysle, że mozna sie zapisać i tylko logowac kazdego dnia bo partie na zdrapki czy gry nam sie kumulują, co jest wielką zaletą tej stronki Big Grin dlatego mozemy je rozegrac automatycznie poprzez automat lub recznie zdrapac np tysiac zdrapek i w ten sposob zrobic QUESTA , jesli zdrapiemy tysiac zdrapek ręcznie to otrzymamy kod do tej stronki Smile

Co do questów to 3 quest polega na tym , że trzeba wygrać Jackpota , mi sie udało Big Grin zużyłam tylko jeden kod a tak to grałam z około 2-3 tygodni samymi codziennymi zdrapkami Smile
[attachment=1679]


RE: Codes-service - slonce - 20-12-2012 08:28

Witam wczoraj późnym wieczorem otrzymałam kolejną płatność z codes-service, strona wypłacalna! Huh


RE: Codes-service - devinpl - 20-12-2012 09:23

a podasz gdzie klikac zeby grac i tym podobne bo widze ze stronka po francusku bodajze jest


RE: Codes-service - slonce - 20-12-2012 12:50

Tak stronka jest po francusku, jednak ma wgranego tłumacza Smile Ja codziennie sie loguje , za kazde logowanie mam 20 partii na zdrapki lub gry klanowe (moze byc wiecej , zalezy od poziomu vip) , gdy mam ponad okolo 800 zdrapek gram w gry klanowe bo to sie lepiej opłaca niż zdrapki, klan trwa tydzien. Od paru dni zmienil się klan sa trzy gry do wyboru , w kazdy tydzien jest inna gra sposrod tych trzech , teraz w klanie mozemy ugrac z 2500 pkt Smile
Klan mam swoj, sadze ze samemu najlepiej grac bo mozna według mnie wiecej pkt zdobyc. Aby zagrac w klan klikam w Clans , najezdzam na gre memo i gram Smile
Jest tez zakładka bonus, gdzie klikamy w bannerki i za to otrzymujemy dodatkowe pkt Smile


RE: Codes-service - bartex89 - 20-12-2012 12:53

zarejestrowany z refa, ale cos ten tłumacz nie tłumaczy strony


RE: Codes-service - Limitless - 20-12-2012 13:09

Z refa zobaczymy ,długo się zbiera na 10ojro?


RE: Codes-service - slonce - 20-12-2012 18:04

(20-12-2012 13:09)Limitless napisał(a):  Z refa zobaczymy ,długo się zbiera na 10ojro?

hmm wiesz mozna obliczyc Wink jesli w klanach bedziesz w top 50 i zdobedziesz minimum co tydzien te 2500 pkt to wychodzi jakies 6 tygodni, 10 euro to jest 16 tys pkt , masz jeszcze pkt z zakladki bonus jakies bodajze 40 pkt . Z kazdym logowaniem poziom vip wzrasta , a dzieki temu masz dodatkowe pkt , kody itp Smile

Acha aby np kupic kod ze sklepiku (boautique) lub wypłacic kase , uzupełnij swe dane Compte -> mon profil.


RE: Codes-service - Yogii - 30-12-2012 14:27

mam na owym serwie:
vip3
2449.55 SP
500 i obok tego taka jakas złota moneta


jak te konto wykorzystać/spienięzyć?

wie ktoś o co chodzi co i jak


RE: Codes-service - mmichal013 - 30-12-2012 21:41

Również zarejestrowałem się z refa, zobaczymy co z tego będzie Big GrinBig Grin

Edit: wytłumaczy mi ktoś jak tam się poruszać bo jakoś nie mogę się połapać, tłumacz nie pomaga Sad


RE: Codes-service - slonce - 31-12-2012 21:07

(30-12-2012 21:41)mmichal013 napisał(a):  Również zarejestrowałem się z refa, zobaczymy co z tego będzie Big GrinBig Grin

Edit: wytłumaczy mi ktoś jak tam się poruszać bo jakoś nie mogę się połapać, tłumacz nie pomaga Sad

Dziekuje za zapis. Ja ogolnie zbieram kredyty na to aby zagrac w gry klanowe (zakladka clans, jest na srodku strony ) ale aby wygrac bodajze 3 tys pkt to trzeba troszke pograc Wink wygrywa tylko 1-50 miejsce, a mozna tez na zdrapki poprostu wykorzystac swe partie gier, czyli klikamy w gre obojetnie w ktora , ktore sa na stronie glownej. Jest tez zakladka Bonus , klikamy w nia i wyklikujemy bannerki Smile

Wszytkiego naj naj w nowym 2013 r , niech "klikadelka" przyniosą Wam duuużo $ i euro w 2013 r Smile