Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Gotowego bloga do zarabiania + nisze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Gotowego bloga do zarabiania + nisze (/Temat-Sprzedam-Gotowego-bloga-do-zarabiania-nisze-60848)



[Sprzedam] Gotowego bloga do zarabiania + nisze - octawius - 12-11-2012 16:51

Witam mam do sprzedania gotową stronę do zarabiania + nisze + parę przydatnych informacji do promowania.

Cena 100 zł.

Mile widziana recenzja ze strony Tutora.


RE: [Sprzedam] Gotowego bloga do zarabiania + nisze - Kwiatek07 - 12-11-2012 18:09

Jakiś dowód wypłaty? Smile


RE: [Sprzedam] Gotowego bloga do zarabiania + nisze - octawius - 12-11-2012 18:58

nie bo nie korzystam z niej Smile Trzeba być cały czas na bieżąco a mam naukę i nie mam czasu za bardzo na to Smile


RE: [Sprzedam] Gotowego bloga do zarabiania + nisze - diabloo07 - 12-11-2012 19:03

kolejny, który sprzedaje coś, na czym nic nie zarobił facepalm


Odp: [Sprzedam] Gotowego bloga do zarabiania + nisze - Scoobyx - 12-11-2012 19:18

Ledwo usunięto temat jednego lamusa, co sprzedawał nisze nic nie wartą, to kolejny się znalazł. Jak chcesz to sprzedać za 100 zł to nieźle cię pogrzało. To jest warte max 30 zł. Domena i hosting, reszta, jak mniemam nic nie warta. Pewnie nisze wypalone, blog nie wypromowany itd. W dodatku możliwe, że diqtion ci to pomagał zakładać.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: [Sprzedam] Gotowego bloga do zarabiania + nisze - malpa2 - 12-11-2012 19:55

Ta diqtion to zdatny...

Domena .com czy jaka? Czekam na recenzje Smile


RE: [Sprzedam] Gotowego bloga do zarabiania + nisze - octawius - 13-11-2012 17:25

Tak .com Smile Mówię recenzja od Tutora jest mile widziana, nie wiesz to się nie udzielaj Scoobyx. Tacy ludzie jak ty zaniżają poziom takich for.... zawsze negatywnie nastawieni nawet na coś o czym nie mają zielonego pojęcia Smile facepalm


[Sprzedam] Gotowego bloga do zarabiania + nisze - surfer0700 - 26-06-2013 18:03

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.