Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal (/Temat-Monsterwin-minimum-5-euro-na-PayPal-60840)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 12-11-2012 13:16

Hej,
strona jest nowa, wystartowała 1 listopada br bodajze Big Grin
Są zdrapki, im więcej sie ich zdrapie tym szybciej otrzyma sie bonus, kody dostepne są na stronie (giełdzie kodów) codes-discount.com a także można kupic kod do strony telefonując lub wysyłajać sms , wystaczy kliknąć w zielony + Smile lub wykonując zadania klikając +de parties -> Taken ads, sponsorpay....

Ruszyly kliki Wink za ktore otrzymamy dodatkowe partie Wink klikamy w + de parties -> Clics sponsorises , odczekujemy sekundy i mamy dodatkowe partie Wink

Mamy do wyboru 16 zdrapek Smile
Sa gry (zdrapki) Jeux a mise, które polegają na tym, że albo stracimy np 100 pkt albo wygramy więcej.

Poziomów VIP jest 60
Kliknijcie sobie w "i" przy napisie Expierence, na stronie głownej przy pasku jest niebieskim ten napis.

Pieniądze można otrzymać na PayPal dostepne w 5 euro - 20 000 pkt, 10 euro - 40 000 pkt, 20 euro - 80 000 pkt, 50 euro - 200 000 itp.

Nie wiem czy nagrody sa wysyłane do polski :/

Pojawiła się gra Indiana Run , w tej grze chodzi o to aby jak najwiecej monet zebrac, zachaczajac o skale spowalniamy, wchodzac na lód idziemy znacznie szybciej, dotykajac wylkany podskakujemy do góry. Aby nie wpasc w przepaśc podskakujemy klikajac myszką, im dłuzej trzymamy klik tym lecimy wyzej i dalej Big Grin według mnie w tej grze idzie wiecej pkt zdobyc niz w zdrapkach wszystko zalezy od tego jak długą trase przejdziemy Wink im dłuższa tym lepsza Wink

Gra - Flasch Rocket polega na tym ze lecimy wysoko klikajac lewy przycisk myszy zbieramy diamenty omijamy sklay itp...

Gra - Crazy Wheel polega na rzucaniu lotkami, uwazaj aby nie trafić w chłopka

Gra - Motsch caches wybieramy sobie czas 2 min lub 4 min , wybieramy jezyk i słowa np czy to maja byc imiona, nazwy rzeczy itp no i układamy słowo zaznaczajac poziomo, pionowo, ukos

Gra - Cosmo Defense strzlamy w skały

Gra - Jump Gadget zbieramy gwiazdeczki, rekawice i inne bonusy , 10 gwiazdek uzbieranych = 1 pkt , jeździmy góra dól , omijamy skały, rosliny, nietoperze

Gra - Avalanche zbieramy monety, czapki, buty, gwiazdki... omijamy bomby, skaly, ... lewym przyciskiem myszy podksakujemy

Gra - Memory , jesli w ciagu 60 sekund odnajdziemy po dwa takie same obrazki otrzymamy 100 XP ( co przyblizy nas do vip ) im mniej błedów popełnimy tym większe pkt zdobędziemy Smile

Zakładka Succes - dzieki osiagnieciu tam zadan pchniemy sie szybciej w góre z VIP Smile

Strona dostepna w języku francuskim i angielskim. Na samym dole wystarczy kliknąć w flage.

Stronka zajmuje chwilke Smile

http://www.monsterwin.fr/parrain/652
http://www.monsterwin.fr/

Jesli zapisujecie sie z reflinka prosze o klikniecie w link aktywacyjny bo nie kazdego z was mi dolicza Wink dziekuje Big Grin

Pamiętaj im wiecej zdobedziesz bonusów tym wiecej masz partii na gry lub zdrapki Smile

Na stronie powstaly klany ! Zakladka Coupe. Jak dobrze rozumiem do wczoraj do godz 22 mozna bylo zalozyc klan za darmo, teraz on kosztuje 500 pkt i moze w nim uczestniczyc tylko 10 osob. Ppkt są dzielone % poprzez graczy , ile ugrasz % tyle otrzymasz pkt o ile zajmiecie w klanie pozycje nagradzana.
Punktacja klanow:
1 miejsce. 5000 000 pkt
2 . 150 000 pkt
3. 75 000 pkt
4. 37 500 pkt
5-10 . 15 000 pkt
11 - 20 . 7 500 pkt
21 - 50 . 3 000 pkt

Strona wypłacalna, z adminem ma się dobry kontakt. Trzeba czytac NEWSY bo często się coś zmienia...

Aby wypłacic kase nalezy wbić 10 kodów , ktore nie koniecznie trzebna kupowac bo mozna wykonac zadania zakładka + de parties -> sponsor pay, taken ads....

[attachment=1649]


RE: Monsterwin - mysza5000 - 12-11-2012 13:37

zapisałam się z refa


RE: Monsterwin - slonce - 12-11-2012 13:40

Dzieki Smile


RE: Monsterwin - Boniekk - 12-11-2012 14:49

Ja też Smile


RE: Monsterwin - HOLANDIIA - 12-11-2012 15:01

Jak wyplacisz to powiedz Ok Bo uwielbiam euro ja sam tylko ne veuro jade heh


RE: Monsterwin - slonce - 12-11-2012 15:13

Dzieki za zapisy, jak wypłace dam znać, sama sie dopiero dziś zapisałam Smile


RE: Monsterwin - kalutor - 12-11-2012 16:28

slonce - masz refa Wink Pozdrawiam


RE: Monsterwin - slonce - 12-11-2012 16:36

Lol dzięki


RE: Monsterwin - karusek - 12-11-2012 21:00

Zarejestrowany z refa Smile


RE: Monsterwin - DOGSON - 12-11-2012 21:06

no i co wyklikałem całą kase i mam 700pkt brawo co dalej ? na jakąś nagrodę potrzeba 70 000 pkt a jak klikamy flagę amerykańską to wszystko nadal jest po francusku beka