Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! (/Temat-Zlecenia-dla-osoby-ktora-mieszka-blisko-LOTTO-60831)

Strony: 1 2


Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! - rkac1997 - 11-11-2012 20:39

Potrzebna mi osoba do współpracy ! Najlepiej od zaraz => WYMAGANIA => Lotto blisko Smile ! 3 Opcje do wybor: Opcja nr. 1 to => płace Ci 3zł na mBank i podaje Ci liczby jakie masz zakreślić i wysyłasz mi los za 2.5zł w multi multi!!! Opcja nr. 2 to => Płace Ci 2.5zł na mBank i wysyłasz los (ja wybieram liczby) i w razie wygranej dostajesz 10% udziału w wygranej Smile ! Opcja nr 3 => Ja daje 2.5PLN ty następne i gramy Multi Multi PLuS! (Ja daje 50% liczb ty drugie 50%) Chętni??Na początek 1 zakład na spróbowanie NAJLEPIEJ JESZCZE NA DZISIAJ !Smile


RE: Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! - daniel42na - 11-11-2012 20:59

Żartujesz mam nadzieje..
Ale jeśli poważnie chcesz powierzyć swoje pieniądze, to zrób to z kimś kogo znasz.
Wysyłanie kasy osobie którą znasz tylko z nicku na forum nie jest najlepszym rozwiązaniem, wiem coś o tym.


RE: Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! - masterex2 - 11-11-2012 21:04

(11-11-2012 20:39)rkac1997 napisał(a):  Potrzebna mi osoba do współpracy ! Najlepiej od zaraz => WYMAGANIA => Lotto blisko Smile ! 3 Opcje do wybor: Opcja nr. 1 to => płace Ci 3zł na mBank i podaje Ci liczby jakie masz zakreślić i wysyłasz mi los za 2.5zł w multi multi!!! Opcja nr. 2 to => Płace Ci 2.5zł na mBank i wysyłasz los (ja wybieram liczby) i w razie wygranej dostajesz 10% udziału w wygranej Smile ! Opcja nr 3 => Ja daje 2.5PLN ty następne i gramy Multi Multi PLuS! (Ja daje 50% liczb ty drugie 50%) Chętni??Na początek 1 zakład na spróbowanie NAJLEPIEJ JESZCZE NA DZISIAJ !Smile

więcej koloru nie mogłeś dać? Poza tym przez internet możesz wypełnić kupon i przynajmniej masz pewność,że ktoś nie zwinie się z kasą.
http://www.3gry.pl/ przy większej wygranej kupon przekazują notarialnie.


RE: Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! - rkac1997 - 11-11-2012 21:07

Witaj! A dlaczego nie... ?? Ja stara się wierzyć każdej osobie która do mnie coś pisze ! I jeśli wpłacam kase bądź umawiam się z kimś na coś to wierze że dotrzyma on umowy ! Akurat znam na tym forum więcej uczciwych osób niż w prywatnym życiu Smile CZEKAM NA OFERTY ;0 PS: I dlatego zaczynam od 3zł żeby znaleźć dobrego / godnego zaufania 'wspólnika"


RE: Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! - rkac1997 - 11-11-2012 21:09

No tak ale jak spojrze na date na kiedy będą losowania to..


RE: Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! - daniel42na - 11-11-2012 21:12

http://zarabiam.com/Temat-Banzaiiii-oszust-60136
http://zarabiam.com/Temat-nofuture-oszust-54955
Chociażby dlatego.
Osoba wzbudzi zaufanie, a jak wywęszy większą kase - nara.impreza

Jednak jeśli jesteś tak uparty życzę Ci, żebyś się nie zdziwił tak jak ja i X osób na tym forum.
..Chyba, że znajdziesz jakiegoś "vipa" który będzie Ci latał wysyłać kupony za grosze...


RE: Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! - JohnyWalker - 11-11-2012 21:13

a potwierdzenie zakreślenia liczb potrzebne jako dowód wypłaty jak mamy Ci zanieść, jak np mieszkam daleko od Ciebie i jeszcze nie znamy. Takim sposobem to swoje szczęście w razie wygranej komuś sprzedajesz.


RE: Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! - rkac1997 - 11-11-2012 21:19

Ty wysyłasz wybrane przezemnie liczby jak wygram to BD wiedział bo wiem jakie liczby i ty odbierasz i czekam na przelew! Smile ! Nie komplikujcie! Czekam na jakiegoś śmiałk aWink!


RE: Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! - _Brutus - 11-11-2012 21:24

W razie wygranej nie masz żadnych praw do niej i możesz się pożegnać z kasą...


RE: Zlecenia dla osoby która mieszka blisko LOTTO! - masterex2 - 12-11-2012 13:18

Widać,że liczba w twoim nicku to twój wiek. Jeszcze się nie poznałeś na ludziach.