Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. (/Temat-Darmowe-10-Do-wygrania-IPADY-LAPTOPY-PLAYSTATION-ITP-60799)

Strony: 1 2 3


RE: Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. - Shiv3R - 25-11-2012 12:50

No ok, wiedziałem czyli można wygrać to się pobawię


Ale chodziło mi czy Np chcą jakiś skan dowodu że Ja to Ja


A Ile idzie Mniej więcej paczka od Nich ?


RE: Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. - PlastPL - 25-11-2012 14:35

Jak sie zapisales na lewe dane to juz Twoj problem.


RE: Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. - Shiv3R - 25-11-2012 14:50

Nie na lewe, Normalne . Kurde czy Ty nie umiesz normalnie odpisać ? co Ty jesteś jakiś inny ?



I O co chodzi jak na jakieś aukcji skacze coś na czerwono ?


RE: Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. - PlastPL - 25-11-2012 15:18

Proszę bez wycieczek osobistych.


RE: Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. - koksuhardcore - 26-11-2012 13:43

http://www.gofunplaces.com/ czysty link


RE: Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. - PlastPL - 26-11-2012 16:41

(26-11-2012 13:43)koksuhardcore napisał(a):  http://www.gofunplaces.com/ czysty link

Czy moge wiedzieć po co zamieszczasz czysty link do programu?


RE: Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. - Shiv3R - 26-11-2012 20:16

Coś mi się zdaję że nic się nie da wygrać bo na każdej aukcji jest to mrugające zdanie na czerwono i piszę "100% off auction" więc chyba nie ma sensu się bawić w to, skoro Tylko do USA wysyłają ;/


RE: Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. - PlastPL - 27-11-2012 10:50

(26-11-2012 20:16)Shiv3R napisał(a):  Coś mi się zdaję że nic się nie da wygrać bo na każdej aukcji jest to mrugające zdanie na czerwono i piszę "100% off auction" więc chyba nie ma sensu się bawić w to, skoro Tylko do USA wysyłają ;/

Czytales T&C? Czy to po prostu Twój wymysł, że tylko do USA wysyłają? Regulamin mówi coś innego, więc zanim po raz kolejny będziesz zamierzał "błysnąć" w tym temacie to pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.

Te aukcje, które migają na czerwono to są tak zwane "zarezerwowane aukcje" i ruszają one dopiero po uzbieraniu odpowiedniej ilości osób chętnych do licytacji. Uprzedzając kolejne marudzenia to przypominam, że każde sto podbić zwiększa cenę zaledwie o 1$ więc nie ma się co martwić, że nie będzie się opłacać licytować oferowanych przedmiotów.


RE: Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. - Hub99ert - 27-11-2012 12:40

Zapisany z refa


Darmowe 10$ Do wygrania IPADY, LAPTOPY, PLAYSTATION ITP. - Admin - 27-11-2012 13:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.