Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) (/Temat-Kupie-SMSy-premium-12-30zl-szt-60793)

Strony: 1 2


Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) - SMSPremium - 10-11-2012 23:37

Kupię SMSy premium (12.30zł/szt), płacę połowę ich wartości poprzez przelew bankowy (PEKAO) lub Moneybookers. Możliwość zakupu poprzez stworzenie aukcji na Allegro w ramach bezpieczeństwa dla obu stron.


RE: Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) - SMSPremium - 16-11-2012 10:55

Up.

Możliwa również płatność przez PayPal.


RE: Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) - tom345 - 16-11-2012 17:55

moge sprzedać ci 5 tych smsów, pisz na pw


RE: Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) - SMSPremium - 23-11-2012 18:10

Podbijam- kupię kilka smsów premium 12,30 zł za 6,15 zł - płatne przelewem lub paypal. Możliwy zakup przez allegro - ważne dziś do północy.
Kontakt gg 24580367


RE: Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) - SMSPremium - 13-12-2012 20:07

Znów aktualne - Kontakt gg 24580367


RE: Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) - SMSPremium - 16-12-2012 08:04

Podbijam - kupię SMSy premium w cenie 12,30zł/sztuka za połowę ich wartości.

Preferowana forma płatności: moneybookers (ewentualnie zwykły przelew, ale na to trzeba poczekać do poniedziałku).

Wymiana poprzez Allegro jako że nie wysyłam pieniędzy jako pierwszy tylko dlatego, że ktoś ma XX postów na forum. Kontakt gg 24580367.


RE: Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) - SMSPremium - 17-12-2012 11:34

Jako że chętnych jest dość sporo - proszę o kontakt w przypadku, gdy ktoś oferuje wysłanie SMSów za 12,30zł w cenie NIŻSZEJ niż 6,15zł/szt. Preferowana forma płatności - aukcja na Allegro (jako że bez zabezpieczenia w tej formie pieniędzy nie wysyłam jako pierwszy). Kontakt gg 24580367


RE: Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) - yazir - 17-12-2012 11:42

Po pierwsze masz opcję edytuj. Używasz jej gdy chcesz coś dopisać a nikt nie odezwał się od poprzedniego posta.
Po drugie dziwne że nikt nie odezwał się tutaj, skoro masz tak dużo chętnych...
Po trzecie nikt nie wyśle Ci tych smsów bo za dużo było działających tak oszustów...


RE: Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) - SMSPremium - 17-12-2012 12:31

Po pierwsze: skoro podaję numer gadu w formie kontaktu - tzn., że nie przesiaduję na tym jakże interesującym forum, gdzie mogę znaleźć wskazówki "jak zarobić 15 groszy dziennie poprzez klikanie w reklamy" i nie sprawdzam tego wątku co 10 minut, więc oferty składane są poprzez wiadomości wysyłane komunikatorem.

Po drugie: skoro jest napisane, że transakcja opiera się na zakupie przez Allegro - tak, niewątpliwie ktoś ma zamiar dokonać oszustwa na zweryfikowanym koncie, podając swoje dane osobowe oraz dając możliwość egzekwowania płatności poprzez dostępną w serwisie opcję. Jesteś geniuszem, przejrzałeś mnie. To ironia, gdybyś nie potrafił tego poprawnie zinterpretować.

Po trzecie: polecam popracować nad interpunkcją.


RE: Kupię SMSy premium (12.30zł/szt) - tomazzi - 17-12-2012 12:44

allegro - miejsce zerowej powtarzam zerowej wiarygodności i pewności transakcji
nie brak oszustów którzy na swoich kontach na swoich danych, znajomych, rodziny - babci, dziadka, wujka cioci, pociotków i innych powiązań dokonują przekrętów


jak ci kolego ktoś grzecznie zwraca uwagę to pasuje stulić uszy po sobie, zapoznać się z reg i wiedziałbyś iż podbicie tematu możliwe raz na 7 dni - ostrzeżenie może by cię czegoś nauczyło

tak handel przez gg - znana tu już wszystkim forma miejsca działania oszustów


hmmmm o ile mnie pamięć nie myli jeden oszust z nikiem podobnym coś sms zakup przewinął się przez to forum, twój nick jest łudząco do niego podobny ...


@up
znalazłem Smile

http://zarabiam.com/User-PrzelewySMS-35395
tylko on sprzedawał, ty kupujesz - 1 i 2 opcja dobra do robienia przekrętów