Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybranie E-papierosa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wybranie E-papierosa (/Temat-Wybranie-E-papierosa-60770)

Strony: 1 2


Wybranie E-papierosa - zarabiamwnecie - 10-11-2012 10:17

Witam..

No więc zapewne kilka/kilkaset osób używa e-papierosa z tego forum. Chciałem więc spytać co najlepiej zakupić by przydał się na długo i nie padł jak niektóre.. chodzi tutaj o model, itp. Proszę o odpowiedzi od osób używających e-papierosa a nie komentowanie na temat z którym nie ma się styczności.Smile E-papieros ma być do 120 zł (jedna sztuka, nie chce szajsu). Oczywiście możecie pisać o smakach jakie wlewać, itp bo też mi się przyda na przyszłość..Lol


RE: Wybranie E-papierosa - Admin - 10-11-2012 11:20

Kupiłem for fun kiedyś alegrowego za 20zł, nie zdążyłem jeszcze wypalić wszystkich wkładów a już nie przypala ich jak powinien.
Doradzić Ci jedynie mogę byś nie brał chińskich podróbek bo szybko je wyrzucisz.


RE: Wybranie E-papierosa - yazir - 10-11-2012 11:35

Miałem 2 e-papierosy. Pierwszy właśnie był z tych z niższej półki za ok 100zł i okrutnie zawiodłem się, przypalająca się watka, słaba grzałka, metaliczny posmak...
A na początku czerwca kupiłem zestawik Monacco GT Double i to było całkiem co innego. Gęsty dym, mocna bateria, bez żadnego metalicznego posmaku, jedno napełnienie wystarczyło na praktycznie cały dzień "palenia". No ale poszedł i tak za grosze, bo jednak znudził mi się.

http://allegro.pl/gtv2-monacco-e-papierosy-hit-e-papieros-3-6v-3-7v-i2756441481.html
Wtedy mógł byś jednego oddać rodzicom, siostrze, żonie komukolwiek Tongue Bo jedna taka bateria wystarcza spokojnie na cały dzień palenia.


RE: Wybranie E-papierosa - spinhack - 10-11-2012 12:58

Polska alternatywa dla chińskich e-liquidów. Kumpel bardzo chwali.


RE: Wybranie E-papierosa - zarabiamwnecie - 10-11-2012 19:51

Aha dzięki. A tak 1 ML LIQUID'u na ile wam starcza?


RE: Wybranie E-papierosa - yazir - 10-11-2012 20:01

Hmm tak pi razy drzwi mówi się że 1ml to jedna paczka, ale wg mnie to nie do końca tak jest Tongue
Ja dziennie używałem ok 2-3ml. Zależy jak dużo "paliłem"
Tak czy inaczej to jest dużo tańsze niż normalne palenie


RE: Wybranie E-papierosa - Dennisek78 - 10-11-2012 20:25

Bo Yazir ty jesteś palacz ...

Nie pal i dbaj o swoje zdrowie 4


RE: Wybranie E-papierosa - zarabiamwnecie - 10-11-2012 21:11

Dobra.. Reputy poleciały.. Jak macie więcej do powodzenia to piszcie.


RE: Wybranie E-papierosa - Miu - 10-11-2012 22:22

Tak jak w przypadku np.komputerów epapierosy można składać z różnych części(których w tym wypadku jest mniej bo to bateria+pojemniczek)a nie kupować gotowego.Drugą sprawą jest to,że często są sprzedawane 2 sztuki.Tutaj jest bardzo dobra propozycja(kolega użytkuje i jest bardzo zadowolony):http://www.joye-sklep.pl/807-joye-vivi-hit-.html
Po pierwsze:bateria sprawdzonej firmy,mająca zmienne napięcie(ma to wpływ na smak i zużycie baterii)-wytrzymuje średnio ok.2 dni po drugie pojemniczki Vivi nova,które odstają jakością wykonania i wygodą użytkowania-nic nie przecieka,cicho przepływa powietrze,nie ma watki,tylko sznurki i pojemnik,który powinien wystarczyc na caly dzien palenia(ale to zależy od tego ile palisz).Cena przekracza twoj budżet o jakies 100zł,ale gdybys oddzielnie kupowal baterie,pojemniczki itp.to kosztowałoby to jakieś 400zł więc cena jest naprawdę dobra Wink
Uff wyprodukowałem się troszkę Big Grin


RE: Wybranie E-papierosa - tomazzi - 10-11-2012 22:42

Monacco GT Double również mam taki, polecam na pewno będziesz zadowolony w przeciwieństwie do tanich badziewi ale wiadomo co tanie to drogie, lepiej kupić droższy i mieć zadowolenie i działanie długie niż x razy częściej kupować tańsze bo drożej wyjdzie
nie wiem jak inni ale mnie e-papieros jednak nie zastąpi tradycyjnego papierosa i muszę zapalić w ciągu dnia minimum 2 tradycyjne Smile