Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Egzamin Mat-Przyr - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Egzamin Mat-Przyr (/Temat-Egzamin-Mat-Przyr-6077)

Strony: 1 2 3 4


RE: Egzamin Mat-Przyr - adamsonm - 28-04-2010 12:37

o lol. z matmy wypadłem dobrze a jak zobaczylem odpowiedzi z chemi i innych to jednak zmieniam zdanie, bardzo trudny...


RE: Egzamin Mat-Przyr - menhils - 28-04-2010 22:07

To był test na inteligencje, a nie na wiedzę. Na 25 pytań 2 były z maty. W mojej szkole zadania o czajniku nikt nie ruszył.


RE: Egzamin Mat-Przyr - tv-story - 28-04-2010 22:46

Przejrzałem te testy z tego roku i faktycznie mieliście trochę trudniejsze Tongue Myślę, że progi pójdą trochę w dół.


RE: Egzamin Mat-Przyr - krystian__ - 29-04-2010 05:56

trochę ja myślę że pojdą sporo w dół...jest wiele szkół w których matematyka kompletnie leży pod względem nauczycieli i uczniów

P.S tak np jest w mojej szkoleSmile hahaha przez rok majcy uczył mnie człowiek który jak się potem okazało nie miał do tego uprawnieńBig Grin przebije mnie ktoś? nie sądzę..


RE: Egzamin Mat-Przyr - sznikers99 - 29-04-2010 06:13

ale teraz nic nie mozemy zrobic zapewne wiele osob pewnie tak jak ja przez ten je***** egzamin z maty nie dostanie sie do lo.....


RE: Egzamin Mat-Przyr - SzUmI - 29-04-2010 06:25

no egzamin byl trudny ..
@sznikers99 a oceny masz tez slabe??


RE: Egzamin Mat-Przyr - adamsonm - 29-04-2010 06:45

wytłumaczy mi ktoś od kiedy dwutlenek węgla to gaz radioaktywny?

Jak jest on radioaktywny to wszystko jest radioaktywne. Przecież CO2 wydychamy więc jak dmuchnę sobie na myszkę to ona jest już radioaktywna. Wszystkie napoje gazowane są gazowane CO2, a teraz okazuje się że jest on radioaktywny. śmiech na sali


RE: Egzamin Mat-Przyr - krystian__ - 29-04-2010 10:34

dokładnie adamsonm zgadzam się z tobą, masakra jest ludzie biorą za to ciężkie pieniądze jak to układają i jeszcze porządnie ku*** ułożyc nie potrafią!!! tyle że to jest narazie nie podane z klucza tylko gazeta tak podała,ale raczej tak też będzie w kluczu....

@sznikers mi tez poszło do dupy a na polskim nie nadrobie zeby mieć z 70 pkt [bo tak planowałem] żeby dostac się tam gdzie chcę....jedyna moja nadzieja to to ze ogólnie w okręgu chu*owo poszło i jest szansaWink


RE: Egzamin Mat-Przyr - tv-story - 29-04-2010 18:05

Rozmawiałem z nauczycielem od chemii w lo na temat tego egzaminu mówił, że nie ma w tym nic dziwnego. c14 jest radioaktywny Smile


RE: Egzamin Mat-Przyr - adamsonm - 29-04-2010 19:57

jakie c14?

odpowiedzi były takie:

O2, N2, CO2, CO,

nie wiem skąd ty wziales c14