Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Wasze sposoby na trafienie w restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Wasze sposoby na trafienie w restock (/Temat-Rozwiazane-Wasze-sposoby-na-trafienie-w-restock-6076)



[Rozwiązane]Wasze sposoby na trafienie w restock - matewka - 27-04-2010 13:56

Witajcie.
Nie miałem jeszcze okazji brać udziału w żadnym restocku, choć w "fling springu" czaiłem się na iPoda, ale niestety tenże restock przegapiłem. Czy macie jakieś sposoby na 'wtrafienie' się w restock? Jedyne, co mi przychodzi do głowy to czatowanie 24h/7d od momentu ogłoszenia regulaminu na hallway. Czy są jakieś bardziej cywilizowane metody?


RE: Wasze sposoby na trafienie w restock - Tidus - 27-04-2010 14:02

Siedze na teamspeaku tam krzycza na caly glos az uszy bolą jak restock i sam odswierzam co 2 minutki


RE: Wasze sposoby na trafienie w restock - Miu - 27-04-2010 14:07

najlepszą metodą jest teamspeak i ew.SB...
jak Tidus napisał,samemu można odświeżac
albo korzystać z programów które automatycznie odświeżają stronke i jak jest restock to cie informują(ale za to jest ban,więc nie licz na to Wink)


RE: Wasze sposoby na trafienie w restock - matewka - 27-04-2010 14:17

(27-04-2010 14:07)Miu napisał(a):  i ew.SB...
Możesz rozszyfrować skrót SB? Bo do głowy przychodzi mi tylko SoundBlaster ;P Albo jeszcze służba bezpieczeństwa...
I jeszcze jedno: skąd wziąć jakieś adresy do Team speaka powiązane z lockerzami?


RE: Wasze sposoby na trafienie w restock - Athemis - 27-04-2010 14:28

(27-04-2010 14:17)matewka napisał(a):  Możesz rozszyfrować skrót SB? Bo do głowy przychodzi mi tylko SoundBlaster
SB - Shoutbox czyli miejsca na dole forum gdzie szybko można napisać do każdego Smile
Shoutbox wg. Wikipedii

TUTAJ! dowiesz się co i jak z Team Speakiem 3 Smile


RE: Wasze sposoby na trafienie w restock - kwasu123 - 27-04-2010 14:43

Cytat:albo korzystać z programów które automatycznie odświeżają stronke i jak jest restock to cie informują(ale za to jest ban,więc nie licz na to Wink)

Chyba się z tobą niezgodze jeśli kozystasz z pewnych stronek, to jak niby masz dostac bana? przecież korzystasz z stronki i w żaden sposób nie podajesz swego ip.


RE: Wasze sposoby na trafienie w restock - matewka - 27-04-2010 14:58

Wielkie dzięki Athemis. Masz plusa Smile


RE: Wasze sposoby na trafienie w restock - Magnus - 27-04-2010 15:56

(27-04-2010 13:56)matewka napisał(a):  Witajcie.
Nie miałem jeszcze okazji brać udziału w żadnym restocku, choć w "fling springu" czaiłem się na iPoda, ale niestety tenże restock przegapiłem. Czy macie jakieś sposoby na 'wtrafienie' się w restock? Jedyne, co mi przychodzi do głowy to czatowanie 24h/7d od momentu ogłoszenia regulaminu na hallway. Czy są jakieś bardziej cywilizowane metody?

Team Speak tam rozmawiasz tak jak przez skype tylko ,że z wieloma ludźmi w poradnikach jest gdzie pobrać i jak zainstalować itd. ...Tam ludzie krzyczą kiedy jest restockSmile


[Rozwiązane][Rozwiązane]Wasze sposoby na trafienie w restock - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.